Історія - це мова фактів, які переплітаються з датами, пригодами, важкими етапами та періодами надії. Наша історія ще дуже коротка, однак у ній чітко проглядається Божа милість.

Бережани

Бог розпочав Свою роботу в Бережанах ще задовго до того, як хтось думав сюди приїхати для утворення церкви.  У Бога є різні методи праці з людиною. Найчастіше ті, які Він використовує, щоб ми могли Його пізнати, не завжди є для нас приємними.

Так сталось і тут. У сім'ї Михайла та Оксани Кайдан мав народитися хлопчик. Ще в період вагітності батьки дізналися, що хлопчик народиться з вадами. Це привело батьків до шоку. Коли народився Владик, батьки дізналися, що потрібно робити термінову операцію на серці дитини. Оперували немовля у Львові. За порадою двоюрідної сестри з Івано- Франківська звернулися за молитовною підтримкою до Центральної Львівської Церкви. Через певний період  у грудні 2007 р. подружжя схилилося перед Господом в покаянні, запросивши Його у своє життя.

414262 284374764952722 1323340370 OТак у Бережанах з'явилась сім'я  баптистів.  У 2008 році до міста почав приїжджати місіонер з Тернополя, який дізнався про спасіння сім'ї Кайданів. Почалася група з вивчення Біблії. Віктор розпочав працю з молоддю, утворивши молодіжний клуб. Все більше і більше людей дізнавались про нову громаду у місті.

DSC 0090

У 2011 на допомогу  Віктору Потоцькому переїхала сім'я Якобчуків. Вони тільки одружилися і відразу приєдналися до праці в Бережанах. Утворилася недільна школа, продовжились група з вивчення Біблії  та недільні богослужіння, спочатку на квартирі, а пізніше у актовому залі школи-інтернат.

67468 145000268879498 1734492 N  DSC 0400

На недільну школу  почали приходити діти з інтернату та діти тих, які відвідували богослужіння. Згодом провели свято Подяки, на яке було запрошено людей з міста. Прийшло чимало містян, після цього свята одна сім'я систематично стала відвідувати богослужіння. Проходив час, Господь посилав різні можливості для служіння. З кінця 2012 року видається газета "Слово про Слово". Влітку 2013 року було проведено перше хрещення, у цей день троє чоловік приєдналося до церкви.

На сьогоднішній день богослужіння відвідує 10-15 людей. Щотижня відбувається вивчення БІблії, розповсюджується газета. Започаткувалося служіння підтримки малозабезпечених сімей. Завдяки цьому служінню ми маємо можливість мати стосунки з багатьма сім'ями, яким можемо проповідувати Євангеліє. На євангелізаційні зібрання приходять понад 50 дорослих людей. Такі зустрічі відбуваються 1-2 рази на місяць.

IMG 7407

В 2014 році до церкви приєдналась Варчак Катерина, прийнявши святе по вірі хрещення. Завдяки вищезгаданому служінню по підтримці сімей у нас з'явилося двоє жінок, які почали відвідувати богослужіння майже кожного тижня. 

IMG 001

Ми кожного дня спостергіємо те, як Господь робить Свою роботу. Ми маємо місце де збиратися, завдяки добрим стосункам з дирекцією інтернату, ми нічого за це не платимо. У нас є все необхідне обладнання. Господь допоміг його придбати за низьку ціну.

Чим більше аналізуємо нашу історію, тим більше розуміємо, що вона не наша,  її режисером і постановником є Господь.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити

"Преображення" м. Бережани

Адреса де відбуваються богослужіння:

Актовий зал школи-інтернат

Пастор Якобчук Анатолій

+380966126096

berejanu_church@ukr.net

Сайт церкви

https://berezhanychurch.com/

Богослужіння відбуваються

Неділя о 11:00

Вивчення Біблії

Середа о 17:00

Хто на сайті

На сайті 360 гостей та користувачі відсутні

Створюємо сайти на замовлення!

Дізнатися більше