Служіння в Борщові

15029141

Борщів — місто, районний центр Тернопільської області. Розташоване на південному сході області, на лівому березі річки Нічлава — притоки Дністра. Населення — 11,4 тисяч осіб (2003). Відомий з 1456 р. Найпівденніший район Тернопільської області.

Маючи твердий намір розпочинати служіння тут, в Борщеві, кілька років тому сюди переїхала сім'я Сергія та Вікторії Скрипників.

skripnik

В основному служіння проходить в с. Олексинці (за 22 км від районного центру) та інших ближніх селах, в одному з яких функціонує недільна школа (15-20 дітей) та домашня група з вивчення Біблії. Постійно проводиться пошук житла в місті Борщів. Недільні богослужіння відвідують приблизно 10-15 чол., в тому числі і з м. Борщів. Оскільки стосунки з дітьми міста налагоджуються, планується організація та проведення християнських літніх дитячих таборів літніх таборів, недільної школи для дітей. Також місіонери розглядають можливість співпраці з відділом освіти в плані проведення профілактичних соціальних уроків в школах.

DSC05847

За літо в Бощівському районі було проведено два євангелізаційні проекти. Перший – це 5-ти денний проект «Вибери життя» в місті Борщів, та другий – літній денний табір в селі Олексинці. Проект «Вибери життя » передбачав роботу з дітьми(їх було близько 35), соціальний проект (прибирання території та фарбування дитячого майданчика), та спілкування з молоддю в громадських місцях, спортмайданчиках. Слава Богу за команду, що змогли потрудитись і залишити добре свідчення любові Божої, як серед дітей так і людей того району де ми проживаємо.

DSC05510

DSC05922

DSC05372

Дитячий табір в селі Олексинці проходить вже не вперше, але тому,що в цьому селі проходить зібрання, намагаємося не залишати роботу з дітьми. Слава Господу за всі можливості, що Він нам дає. Молимося за продовження роботи в місті Борщів, як серед дітей так і дорослих. Моліться за розширення нашої команди.

Сім’я Скрипник Сергій, Віка та наші діти Тіма, Давид, Соломія. Контакти: 0984170407