М о л и т о в н о - інформаційний лист з Бучача

IMG 7098

Доброго дня, любі друзі!

Бажаємо з радістю поділитися тими благословеннями, які нам дав Господь, щоб вони стали й Вашими благословеннями! Щоб діти приходили на наші Біблійні заняття і цінували їх, ми самі маємо не втратити їхньої цінності. Та маємо пильнувати бачення, яке дає Бог щодо дітей та підлітків – свідчити, навчати, зрощувати для слави Божої. Без Вашої молитви, без фінансової допомоги ми б не могли послужити стільком дітям та вчителям.

Детальніше...

Служіння в Бучачі

Заснування церкви – це не просто праця місіонерів, церков чи міссій, а будівництво, яке звершує Христос через нас. Тому не можемо нічим хвалитись, окрім Божої благодаті, яка працює через нас, через тих, хто допомагає нам служити в Бучачі та Бучацькому районі. Слово Боже – живе та діяльне. Тому може протистояти і фальшивому християнству, і сектам, і людській байдужості, і невігластву...

В Бучачі та в селах району працю євангелізації ми здійснюємо в трьох напрямках:

СОЦІАЛЬНЕ СЛУЖІННЯ.

sotcfamПідтримка продуктами та одягом сімей, які мають в цьому потребу (малозабезпеченні, багатодітні, родини, де є діти інваліди, де мами самі виховують дітей). Таких сімей 800. Це гарна можливість свідчити їм про ХРИСТА, коли ми приходимо до них, або вони приходять до нашого дому.

БЛАГОВІСТТЯ через проект 'ПРАВДА PRO'

Цей проект дав можливість спілкуватись з різними І цікавими людьми. Проходячи вулицею, ми заходимо в кожен дім. Розповідаємо людям про залежності, які ведуть їх до загибелі та про визволення, яке вони можуть мати в ХРИСТІ. Цей проект триватиме до липня 2015 р. і завершиться євангелізаційною музичною програмою в центрі міста. В селах розповсюджуємо також газету «Слово про Слово».

sots

РОБОТА З ДІТЬМИ

Вуличні євангелізації, переписка, дитячий гурток, ляльковий театр – ті інструменти, через які ми доносимо Євангелію дітям. В селах Космирин, Озеряни і місті Бучач влітку пройшли дитячі євангелізації. Нам допомогли в цьому дві команди - з Острога та Оржева. Біля 150 дітей приймало участь в дитячій програмі та почули істини про гріх, про Бога, про Ісуса Христа і навернення.

childr

Дякуємо Богу за охорону та підтримку, а також за тих, хто молився, хто жертвував кошти на продукти та транспортні витрати.
Моліться за нас і подальшу працю!

Крупич Славік, Ігор та Люда Дмитрус