IMG 7098

Доброго дня, любі друзі!

Бажаємо з радістю поділитися тими благословеннями, які нам дав Господь, щоб вони стали й Вашими благословеннями! Щоб діти приходили на наші Біблійні заняття і цінували їх, ми самі маємо не втратити їхньої цінності. Та маємо пильнувати бачення, яке дає Бог щодо дітей та підлітків – свідчити, навчати, зрощувати для слави Божої. Без Вашої молитви, без фінансової допомоги ми б не могли послужити стільком дітям та вчителям.

Курс «Ефективне навчання дітей, рівень1»

пройшов на початку квітня. Основна мета курсу – навчити вчителів та дитячих служителів доносити Добру новину дітям – в церкві і поза церквою. Спонукати їх, де б вони не були, де б не служили, приводити малих дітей до Бога. Навчалося 25 студентів з різних церков міста Рівне.

НавчанняРiвне1

Для них дуже актуальним було почути теорію про доктрини Біблійні, душеопікунську бесіду та Книжечку без слів. Кожен з них міг попрактикуватися в цьому. Під час навчання звучало багато запитань про можливість навернення малої дитини, про виховання дітей, налагодження дисципліни, про особливості проведення заохочень та покарань під час занять (в церкві та в таборах). Ось декілька відгуків про навчання:
«навчання дає можливість мені якісніше готуватися до проведення уроків, ліпше доносити істини до дітей»,
«під час навчання багато аспектів викладання в Недільній школі стали зрозумілішими»,
«в цілому я дуже задоволена курсом, впевнена, що пожинатиму добрі плоди, готуючись до Біблійних занять. Навчання допомогло мені у духовному зростанні, з’явилися нові ідеї, думки, свіжий погляд на ті речі, які вже знала, маю для себе нові відкриття...»,
«для мене найкориснішим було навчитися самому будувати Біблійний урок та тримати увагу дітей, а також змінилася думка про оцінку можливостей дітей у духовному зростанні»,
«мені дуже цікаво було почути про особливих дітей та підхід до них; планую використати ці знання пояснюючи і дітям і дорослим зміст Євангелії та шлях спасіння. Навчаючись, я зміг чіткіше зрозуміти як формувати заклик до покаяння та вести бесіду. Хотілося б ще більше почути про душеопікунство...»,
«під час навчання переосмислила ціль та важливість служіння дітям, зрозуміла, що треба викладати так, щоб це торкалося дітей, почала «горіти» своїм служінням і тепер планую проводити заняття так, щоб висвітлювати головну істину».
Навесні нас охоче прийняли – сім шкіл та чотири дитячих садочки в Бучацькому районі. Ми також зібрали дітей з бідних та неповних сімей в нас вдома. Більшість дітей в школах уважно слухали історію про воскресіння Христа, істини про Бога та про проблему гріха. Вони були раді, що ми завітали до них. В деяких школах вони не очікували отримати в кінці якісь подарунки і були приємно вражені коробкам «Сумки самарянина». Протягом Пасхальних свят слухали євангелізаційні Біблійні історії біля 600 дітей.

Літні ДИТЯЧІ 5-ти денні євангелізації

пройшли в селах Озеряни, Цвітова, Космирин, Трибухівці та в місті Бучач. В селі Озеряни нам допомагала молодіжна команда з смт Оржів (Рівненська обл.), ці молоді брати та сестри самі колись почали відвідувати гурток «Добра звістка», побувавши на дитячій євангелізації. В селі Космирин та м. Бучач розповідали добру новину дітям помічники з церков міст Острог та Рівне. В с. Цвітова та Трибухівці допомагали проводити служіння брати та сестра з міста Кременець. Тут ми роздавали запрошення на дитячу переписку і відгукнулося 10 дітей. А четверо підлітків з Бучача захотіли приходити на Біблійне навчання, яке ми запланували на вересень.

EвангелiзацiяКосмирин

В с. Космирин команда проживала в палатках на березі річки Дністер. Три дні було спекотно, а два дні – дощ. Так що мали певні труднощі. Родина, яка завжди там нас приймає гостинно – це родина Ігора та Алли Решетнюків. Вже давно вони запрошують нас проводити Біблійні заняття протягом осені-зими. Це 30 км від Бучач. Сподіваємось цього року ми зможемо придбати транспорт, щоб мати щотижневі зустрічі.
Цього літа ми намагалися кожного табірного дня відділити дітей дошкільного віку окремо та проводити їм Біблійні заняття (+ігри та поробки) на їх рівні сприйняття. Також під час стаціонарного табору в с. Скоморохи ми мали групу особливих дітей.

ТабiрСкоморохи

УрокДляОсобливихДiтейСкоморохи

Там були діти з такими порушеннями – ДЦП, аутизм, гіперактивність, затримка психічного розвитку. Для них звучала Євангельська звістка на їх рівні. Такий відпочинок для малозабезпечених неповних сімей ми проводимо перший раз. Вперше ці діти відпочивали чотири дні з християнами та вивчали Біблію разом з нами. Всього було 45 дорослих та дітей. Невіруючих – 37. Їх бажання вивчати Біблійні вірші та слухати історії було настільки великим, що проблем з дисципліною ми не мали. Тому за це ми, перше, дякуємо Господу, а також дуже вдячні Олексію, Віктору, Славіку, Тетяні, Діні та Наталі за цікаві та ґрунтовні заняття. Ці брати та сестри пожертвували своїм часом, відпочинком, щоб послужити дітям, які переважно не мають тата, які мають проблеми в школі з навчанням, які не мають коштів, щоб відпочити на Чорному морі чи в Карпатах. Також наша подяка і брату Віталіку, який допомагає нам власним авто під час різних поїздок.

iгри табiрСкоморохи
До нас приєднався ще один дитячий служитель – Олексій. Наразі він шукає квартиру в Бучачі та ми продумуємо можливість того, щоб він мав заробіток разом з братом Славіком. Його допомога є відповіддю на наші молитви. Так як я (Люда) вже більше часу проводжу вдома з дітьми. Іллюша, а тепер і Марко потребують додаткової щоденної допомоги в навчанні. Ілля – у виконанні домашніх завдань, Марко – у навчанні його говорити, поводитися в садочку, тощо. Нещодавно, дякуючи допомозі місії з Канади, Марко міг пройти 2-ох тижневий курс поведінкової терапії, занять в логопеда та дефектолога у Львові. (Він потребує особливої допомоги із-за встановленої затримки мовного розвитку та аутичних проявів).

Подяки.

Щиро дякуємо, що Бог через Вас, наші помічники, дав нам необхідні кошти на транспортні витрати, на продукти харчування для команди, для оплати доставки подарунків. Ми дякуємо людям, які жертвують кошти, щоб ми щомісяця вчасно могли оплатити оренду будинку.

Просимо Вас молитися за:

- За продовження дитячого служіння і працю в двох гуртках: в місті та в с. Озеряни;
- Організацію курсу «Праця з дошкільниками» навесні в м. Рівне,
- Організацію та фінансування трьохденного відпочинку для дитячих служителів Тернопільщини (на базі в с. Скоморохи) (2017 р.),
- Отримання освіти дефектолога та логопеда заочно;
- Фінансування осіннього табору для сімей з особливими дітьми та для неповних сімей (2017 р.);
- транспорт для служіння.

БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА МОЛИТОВНУ ТА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ СЛУЖІННЯ:
5168 7572 9561 9094 ПРИВАТБАНК, Дмитрус Ігор та Людмила. Моб.067 989 3528

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити

Схожі матеріали