Відійшов у вічність пастор Олексій Якович Бандура

Бандура Олексій Якович

У середу, 20 листопада, на 77 році життя відійшов у вічність служитель церкви євангельських християн-баптистів, пресвітер церкви с. Плісняни Олексій Якович Бандура.
Брат Олексій народився 20 березня 1943 року в с. Граддя Волинської області в багатодітній сім’ї Пестини та Якова Бандурів. Із 1950 р. почав навчання у місцевій школі, у 1961р. пішов в армію. Прийняв хрещення в 1966 році в с. Розничі. У 1967 р. одружився з сестрою Вірою Гнатівною, з якою прожив у щасливому шлюбі 52 роки. В сім’ї Олексія та Віри народилися четверо синів і дві дочки.


Велику частину свого життя Олексій Якович присвятив служінню Господу. Багато років проповідував Євангеліє, звершував служіння регента хору, брав активну участь у будівництві Будинку молитви, який знаходиться по вул. Квітова, 19.

Детальніше...

Увага! Конференція в Кременці з Бенджаміном Френсіосом

Бенджамін Френсіс

28 жовтня в м. Кременець відбудеться конференція з Бенджаміном Френсісом, всесвітньо відомим благовісником і засновиником церков з Індії. Початок о 10:00, закінчення о 14:00.

Просимо прибути на зустріч і отримати благословення і досвід від конфеернції.

 

В Старому Таражі відбудеться зустріч за участю Авраама Байбла

Братерська зустріч

Запрошуємо служителів на братерськумолитовну зустріч 17-18 березня в с.Старий Тараж за участю Авраама Байбла. Тема:"Пробудження до нового життя". Питання які підніматимуться:

Детальніше...