Улюблені в Господі брати-служителі!

Раді запросити Вас на чергову загальноукраїнську пасторську конференцію, тема якої «Пастор і дисципліна: особиста і церковна».

Валерій Антонюк

Дати проведення: 19-20 листопада в приміщенні церкви «Дім Євангелія» за адресою: м. Київ, вул. Щекавицька 2/8.

Кількість учасників від Вашої області - не обмежена, але просимо Вас завчасно повідомити, скільки служителів планує взяти участь у конференції. Реєстраційний внесок складає 220 гривень.

Особливий час в який ми живемо поставив нас перед непростими викликами. Але дисципліна завжди була і буде невід’ємною умовою ефективного зростання у будь-якому служінні нашому Господу і Спасителю. Ми плануємо  розважати про коло підзвітності пастора, про практику сповіді у пасторському служінні, практику відновлення в служінні пастора та церковну дисципліну «від А до Я». Служити Словом та досвідом нам будуть брати Антонюк В.С., Мороз С.В., Романюк М.І., Ткачук В.Д. та інші.

Організаційно вся програма конференції буде представлена у вигляді біблійної години, пленарних засідань, семінарів, часу для свідчень і молитви, запитань і відповідей.

Всі зареєстровані учасники конференції будуть забезпечені харчуванням і поселенням. Будемо раді відповісти на всі Ваші додаткові запитання.

Дякуємо Богові за Ваше бажання удосконалюватися. Дякуємо за Ваше терпіння та наполегливість у Божому ділі.

Просимо Вас закликати всі церкви і особливо служителів до молитви про підготовку і проведення нашої конференції. Поінформуйте, будь ласка, всіх служителів про дати і тему конференції.

Божих Вам благословень!

Голова ВСЦ ЄХБ

Антонюк В.С.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити