9 квітня в місті Києві у будівлі церкви «Преображення» відбудеться важлива музична подія – конференція «Служіння. Творчість. Місія». Метою заходу є об’єднання християн-музикантів України, спілкування та можливість для учасників вийти на новий музичний та духовний рівень. На конференції зберуться професіональні  музиканти, виконавці, лідери церковних музичних служінь, а також усі бажаючі відкрити для себе світ християнської музики.

muz konf

У програмі конференції:

Наш день розпочнеться з прославлення разом з групою «Preoworshipband», після чого проходитимуть семінари від пасторів, які допоможуть слухачам знайти відповіді на питання стосовно музичного прославлення та музики у церкві в цілому. Семінари будуть проводити пастори церков: Микола Романюк, Любомир Матвіїв та віце-президент асоціації "Духовне відродження" Михаїл Черенков.

 muz konf big

До та після обіду відбудуться майстер-класи з вокалу, барабанів, ведення прославлення, диригування, гітари, фортепіано від професіональних музикантів з різних куточків України. У ході майстер-класів у кожного з учасників буде можливість здобути важливі практичні знання, відкрити нове покликання та збагатити свій музичний потенціал. Майстер-класи для Вас готують відомі християнські музиканти, лідери та служителі В’ячеслав Рибіков, Сергій Кульбич, Василь Ковтун, Андрій Морозюк та Міра Денисюк.

Ми віримо, що 9 квітня всі учасники конференції матимуть змогу зануритись в атмосферу прославлення та здобути нові сили для здійснення того служіння, до якого їх закликав Бог.

Приходь та дізнайся як змінити та покращити  музичне служіння у своїй церкві. Не пропусти найцікавішу християнську музичну подію 2016 року!

статтю підготувала Діана Завгородько

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити