IMG 6841

Ми вдячні усім служителям і членам церков, які долучилися до участі у Другому місіонерському форумі!

Ми вдячні кожному, хто молився за його ретельну підготовку і успішне проведення. Дякуємо пасторам, які відправили своїх делегатів, допомогли їм із транспортними витратами, всіляко заохочували та нагадували про подію у своїй церкві.

Цих два дні форуму були благословенним часом спільності, аналізу та переоцінки особистих пріоритетів. Та поруч із цим місіонерський форум – це не разова подія, а рух, який має продовжуватися як місія кожної помісної церкви, кожного пастора, лідера служіння, кожного віруючого. Наша молитва про те, щоб за допомогою усіх представлених живих свідчень наших місіонерів, пасторів та іноземних гостей форум заохотив кожну помісну церкву до ревного служіння, став імпульсом до практичних дій.

Не зважаючи на всі теперішні труднощі, життя в умовах воєнного конфлікту та невизначеності, ми маємо свободу віросповідання і неймовірні можливості для благовістя. Пам’ятаймо про це! Молімося, аби Бог відкривав для кожної церкви її подальші кроки у служінні людям своєї місцевості та іншим народам.

Із настанням осені у наших церквах є особливим дійством подяка Богові за врожай! Ми вітаємо вас зі Світом жнив, і спільно з вами щиро дякуємо Богові, що Його милість знову вилилась на нас у Своїй великій щедрості.

Хочемо нагадати, що серед найближчих планів нашого братства є проведення осінньої пасторської конференції. Запрошуємо служителів вашої церкви, пасторів, дияконів, лідерів служіння 19 та 20 жовтня взяти участь у всеукраїнській конференції з Дональдом Карсоном на тему п’яти основних тез Реформації – лише Писання, лише Христос, лише благодать, лише віра, лише Богові слава!

 

Ми дякуємо Богові, що до цього часу Він благословив нас. Молимося за кожну помісну церкву, щоб кожен віруючий був слухняний Великому Дорученню Христа, бо«жниво велике, а робітників мало» (Мт. 9:37).

Просимо служителів скеровувати членів помісних церков у напрямку благовістя, максимально сприятимуть залученню молодих членів церков до посвяти у благовісті, місії в професії, утворенню малих груп «Нове життя», служінню в організації нових церков та закордонної місії.

  • з питань заснування нових церков звертайтеся до Рустама Ібрагімова (093) 317-55-22
  • з питань внутрішньої місії – до Сергія Мороза (095) 386-77-37
  • за служіння благовістя відповідає Валерій Беляєв (067) 967-00-64
  • щодо короткострокових і довгострокових місіонерських поїздок за кордон ви можете звертатися до Володимира Кондора (067) 230-70-41

З побажаннями Божих благословень,

Ваші брати – голова ВСЦ ЄХБ та заступники

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити