Бандура Олексій Якович

У середу, 20 листопада, на 77 році життя відійшов у вічність служитель церкви євангельських християн-баптистів, пресвітер церкви с. Плісняни Олексій Якович Бандура.
Брат Олексій народився 20 березня 1943 року в с. Граддя Волинської області в багатодітній сім’ї Пестини та Якова Бандурів. Із 1950 р. почав навчання у місцевій школі, у 1961р. пішов в армію. Прийняв хрещення в 1966 році в с. Розничі. У 1967 р. одружився з сестрою Вірою Гнатівною, з якою прожив у щасливому шлюбі 52 роки. В сім’ї Олексія та Віри народилися четверо синів і дві дочки.


Велику частину свого життя Олексій Якович присвятив служінню Господу. Багато років проповідував Євангеліє, звершував служіння регента хору, брав активну участь у будівництві Будинку молитви, який знаходиться по вул. Квітова, 19.


Знаменним роком став 1990-ий, коли Олексій Якович був рукопокладений на пресвітерське служіння у церкві с. Озерянка в Зборівському районі. Стояв у витоків заснування Тернопільського обласного об’єднання церков Євангельських християн-баптистів. Був обраний на служіння заступника, а згодом в 1993 році – Старшого пресвітера Тернопільського обласного об’єднання церков ЄХБ. Виконував це служіння до 1996 року.

Також у 1990 році виступив ініціатором і засновником нової громади Євангельських християн-баптистів у Тернополі, в якій звершував служіння пресвітера до 2000 року. В 1994 році з його ініціативи розпочинається будівництво Дому молитви по вул. Київській. Олексій Якович посвячено і самовіддано, часто наодинці, працює на будівництві  несучи левову частку відповідальності і працюючи як робітник.

У наступні роки свого життя аж до самої смерті виконував служіння пресвітера в церкві, що у с. Плісняни Зборівського району.


Господь благословив Олексія Яковича з дружиною добрим насліддям. Усім дітям прищепили віру та любов до Господа, шанобливе ставлення до церкви. Прийнявши естафету пасторства від свого батька, передав її своїм синам, троє з яких є діючими пасторами в церквах євангельських християн-баптистів. Брат завжди був готовий допомогти мудрим словом та порадою. Безвідмовний, він завжди підставляв плече в служінні на Божій ниві.


Олексій Якович Бандура прожив не легке, але яскраве життя, повне випробувань і благословень. Ми віримо, що Господь прийняв Його у свої обійми. Тепер живемо надією і вірою у воскресіння мертвих і життя майбутнього віку.


Церкви Євангельських християн-баптистів в Тернопільській області з вдячністю і пошаною згадують служіння брата. У пам’яті братів, сестер Тернопільщини та всіх, хто знав Олексія Яковича, залишиться його добрий приклад скромності, самодисципліни, працелюбності і глибокої віри в Спасителя Ісуса Христа.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити