Служіння "Наріжний Камінь" - Чортків

pa236832Чортків — місто над рікою Серетом в південній частині Галицького Поділля, районний центр Тернопільської області. Населення — 26,9 тис. осіб. У Чорткові трудиться для Господа Щуренко Сергій з родиною, який переїхав сюди два роки тому з Кам'янця-Подільського з метою заснування нової церкви. Згодом до них приєдналась сім'я Дениса та Валентини Невських.

Церква «Наріжний Камінь» Служіння заснування церкви в м. Чортків розпочато 2010 році, з переїзду сім'ї Щуренко Сергія та дружини Ольги, а також дітей: Володимира, Лідії, Тимофія, і Мирона, яка переїхала в Чортків, сприйнявши запрошення на місіонерську працю, як - відповідь від Бога на дворічну сімейну молитву стосовно більш посвяченого служіння.

10588728 749682531755274 679469790 n

 

Перший рік нашими благословеннями були лише випробування. Розпочинати служіння довелось не так як планували, але з великими Божими корективами, за котрі вдячні Господу! Нас надихали свідчення відомих місіонерів, котрі засвідчуючи про своє служіння, закликали, і закликають «йти до кінця»! Нашою цільовою аудиторією стали сім'ї, а методом робити – особисте спілкування з ними.

В рамках напрямку служіння «Сімейна фортеця», ми проводили сімейні семінари, сімейні табори, допомагали сім'ям в соціальному напрямку. Головною тактикою залишається особисте спілкування з людьми, та душеопікунство, а також спілкування з членами сімей людей що навернулись до Господа!

В нашій церкві працює чоловічий напрямок наметове служіння. Мета цього служіння полягає в тому, щоб встановлювати стосунки між татом і сином, незалежно від їхнього віку. Ми бажаємо зміцнити вплив тата на сина в плані виховання сина як чоловіка, та духовну особу. Для цього ми проводимо наметові табори на декілька днів, або просто одноденні чоловічі відпочинки. За минуле літо, в нашій церкві «Наріжний Камінь», ми мали два весілля, і ми маємо благословення в тому, що вони залишаються в нашій церкві.

На сьогодні маємо дванадцять членів церкви, з котрих чотири сім'ї. Маємо також чотири стабільних відвідувача – потенційних членів церкви. Перші півтора року, ми функціонували як група, на сьогодні ми живемо життям церкви, де звершується хрещення і причастя, проходять стабільно зібрання в неділю та на буднях. Відбуваються членські зібрання. Маємо групу слабочуючих.

10581361 749682528421941 1694032071 n

 

Нашою особливістю недільного служіння є те, що перші 1,5 години ми маємо звичайний формат зібрання, а наступні 1,5 «вечеря любові» - спілкування за кавою та солодощами! Атмосфера спілкування наповнена любов'ю, і радує те, що жоден не спішить додому!

Друга наша особливість, це спільне святкування днів народжень. Такі святкування подібні до зустрічі родини. Нещодавно церква висунула кандидатуру на пасторське служіння Сергія Щуренка. Усіх братів і сестер просимо долучитись до наших.

Молитовні прохання:

  1. За духовний зріст кожного члена церкви в рамках їх учнівства
  2. За членів родин тих, котрі навернулись до Господа, щоб Бог працював через новонавернених серед своїх сімей
  3. За будинок молитви. Ми мріємо купити хатину в місті, і переобладнати її бід будинок молитви
  4. За зростання братів як служителів, а саме: Сергій Фоміна, Олександра Ілященка, Павлюка Василя.
  5. За заснування Недільної школи Хочеться висловити глибоку подяку братам і сестрам, котрі допомагали нам продуктами.   

Щира вдячність вам, нехай благословить вас Господь!

Контакти: 0673847266
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.