Відбулася зустріч братів ТООЦ ЄХБ з гостями з Великобританії

ТООЦ ЄХБ

Братство Тернопільського обласного об’єднання церков ЄХБ мало теплу зустріч з гостями з Великобританії Полом Х’юзом, Денісом та заступником Голови ВСЦ ЄХБ Ігорем Бандурою у мальовничому місці на базі «Бабина Стодола» в Кременецькому районі.

Зустріч відбувалася 31 січня - 1 лютого. Брати мали змогу послухати корисні і практичні поради щодо служіння від пастора Пола Х’юза. Він поділився своїм досвідом служіння в Англії, коли був пастором у трьох церквах і кожного разу, приступаючи до служіння, церкви дуже швидко зростали.

Детальніше...

В Тернополі в новоутвореній церкві "Примирення" відбулося рукопокладення

Неділя 9 червня 2019 року для церкви «Примирення» міста Тернополя стало знаменним і довгоочікуваним, воно увійде в історію церкви. В цей день відбулося посвячення на пасторське служіння брата Олександра Максимова.


Олександр впродовж останніх п’яти років працював над організацією нової церкви. Починав своє служіння, як керівник молоді у Рівненській церкві «Благодать», потім по Божому поклику ще з двома сімями переїхали на Тернопільщину. Разом з дружиною Іванною трудяться у благовісті та виховують двох донечок.

Детальніше...

Надія завжди є! В Тернополі відкрився "Дім дітей" для дітей з особливостями розвитку.

Надія завжди є! В Тернополі відкрився "Дім дітей" для дітей з особливостями розвитку.

Гомадська організація "Дім дітей" проводить навчання, адаптацію, корекцію поведінки для дітей з особливостями розвитку таких як: гіперактивність, аутизм різних видів. В команді працють професійні дефектологи, психологи, логопеди. На разі на заняття в центр приходить більше 12 дітей. організатори працюють над тим, щоб зібльшити можливості і охопити більше діток.

Допоможіть цим діткам адаптуватися до життя у суспільстві, долучайтеся до діяльності своїми пожертвуваннями.

Громадська організація "Дім дітей" приватбанк 5168 7573 8980 7662 (Дмитрус Людмила)

р.р 26005055116941 мфо 338783, Тернопільська філія ат кб приватбанк код 42410626

Відбулося перше засідання оновленої обласної ради ТООЦ ЄХБ

Відбулося перше засідання оновленої обласної ради Тернопільського ООЦ ЄХБ на чолі з новим Головою – Віктором Пугачем.

5 березня на базі церкви «Благодать» м. Тернопіль відбулося розширене засідання ради ТООЦ ЄХБ. Обрано нових відповідальних за служіння. Так, новим відповідальним за молодіжне служіння став Олександр Максімов. Руслана Мандзюка затверджено адміністратором об’єднання.

Детальніше...