17 травня в Бережанській церкві «Преображення» відбувся семінар – «Мистецтво спілкування», який було проведено в рамках всесвітнього Тижня Подружжя. Провели семінар подружжя Мешкових з м. Рівне, повідомляє сайт церкви.

MVI 8736.00 01 26 03

Олександр і Наталія розповіли бережанцям про те, як можна покращити навики спілкування з оточуючими людьми. Особлива увага було звернута на розуміння самого себе. Кожному з присутніх було роздано анкету, у якій потрібно було визначити найбільш підходящу для себе характеристику. Після підбиття підсумків, кожен визначив свій тип особистості. Якраз розуміння своїх переваг і недоліків допомагає зрозуміти свою роль у подружніх стосунках, допомагає зрозуміти роль партнера у шлюбі. Дає ключі до розуміння моделей поведінки у різних ситуаціях життя.

MVI 8736.00 00 00 00

Головним повідомленням для усіх присутніх було те, що Господь кожну людину створив унікальною. Кожен з нас має свій характер і це має спонукати кожного до пошуку взаєморозуміння.  Більше того, це спонукує кожну людину шукати Бога у своєму житті, щоб навчитися розуміти інших.

IMG 8751

Семінар пройшов динамічно і насичено, кожен учасник пішов додому з глибшим розумінням себе та своїх ближніх. 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити