Упродовж місяця Почаївська церква "Відродження" мала багато цікавого духовного спілкування.

3.05 нас відвідали брати з Рівненської церкви «Благодать». Вони поділилися Словом, в якому заохотили розвивати духовні звички, укріпляти свою надію в Бозі, розвивати служіння.

1891366 10203153293420745 8779952086527558044 o

10.05 з великою приємністю церква приймала Баррі Кінга, пастора церкви з Англії, Президента GraceBaptistChurchPartnership, який навчав нас принципів благовістя. Баррі запропонував нам взяти на озброєння метод євангелізації «Від хати – до хати». Суть цього проекту полягає в тому, щоб члени церкви відвідали кожну оселю свого містечка і запросили людей для вивчення Біблії в місця, попередньо визначенні. Гість наводив яскраві приклади дієвості згаданого методу в Білорусії, Англії. Навчання надихнуло нас на здійснення перших кроків у цьому напрямку: молитви, визначення дати проведення заходу, формуванні команди, плануванні біблійних уроків. Баррі запропонував свою допомогу в долучені командою віруючих з Англії, наданні необхідних друкованих матеріалів. Брат Кінг залишився, за його словами, задоволений приїздом до нашої церкви.

14.05 у нас побували брати-служителі Каспров Станіслав – Президент християнського видавництва «Смірна», м. Черкаси, і брат Олександр – пастор однієї з церков Дніпропетровщини. На спілкуванні йшлося про поширення Євангелії в тій місцевості, де ми мешкаємо та важливість і необхідність цінування один одним у церкві.

17. 05 у Почаєв приїздило подружжя Корнєєвих – Тетяна та Віталій - з м. Рівного, які на даному етапі знаходяться в пошуках місця служіння.

Ми вдячні Богові за можливість спілкуватися з цими людьми через яких Бог нас духовно збагатив.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити