20 червня звершилася найбільша християнська подія в Україні. Відбувся Міжнародний Фестиваль надії за участю всесвітньо відомого євангеліста Франкліна Грема. Стадіон «Арена Львів» був переповнений настільки, що люди стояли в проходах, і розміщувались прямо на футбольному полі.

 MG 9453

Програма була неперевершеною у своєму розмаїтті стилів і професійністю виконавців. Дійство обслуговував об’єднаний хор та симфонічний оркестр загальною кількістю 2800 чоловік. Багато різних християнських виконавців прославляли Бога своєю музикою та піснями.

 MG 9614

IMG 9738

Чудові мелодії вигравав HuntleyBrownта Резо Кікнадзе, гітарист-віртуоз DennisAgadjanian. Гурти Mansoundз Києва  та Патліс Бенд з Білорусі подарували прекрасний чоловічий вокал, який висловлював хвалу Господу. Солісти Брія Блесінг, Дарина Кочанжі та MichaelW. Smithпрославляли Бога своїми голосами.

IMG 9690

IMG 9747

IMG 9757

IMG 9797

IMG 9823

IMG 9853

 MG 9497

 MG 9679

Найбільш очікуваною була проповідь Франкліна Грема президента Євангелістської асоціації Біллі Грема і Міжнародної гуманітарної організації «Сумка самарянина».

IMG 9869

Франклін проповідував про блудного сина, проводячи паралелі з нашими відносинами з Богом. У кінці проповіді він закликав людей до покаяння. Божі дива почали відбуватися на наших очах. Вщерть забитий стадіон, дощ зупинився і виглянуло сонце. І найбільш зворушливе – тисячі людей, які вийшли на покаяння. Неймовірна атмосфера наповнила стадіон, люди не приховували своїх сліз і емоцій, сповідуючи свої гріхи перед Богом.

 MG 9943

«Ще перед початком Фестивалю Франклін Грем помолився приблизно так: «Боже, приведи до покаяння стільки людей, щоб нам навіть не вистачило матеріалів». Бог почув! Ми мали 4000 наборів для новонавернених. Їх забракло!!! Більше, ніж 1000 душеопікунів були в паніці від кількості тих, з ким потрібно було поспілкуватись. Слава Тобі, Господи!!!» - у своєму аккаунті у фейсбуці розповідає Дмитро Колесник – пастор Львівської церкви «Осана».

Отримані враження не можливо описати, нехай вони будуть приємним фіміамом хвали і слави Господу.

Анатолій Якобчук
Інформаційний відділ ТООЦ ЄХБ

 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити