З 29 червня по 4 липня відбувся Тернопільський обласний сімейний табір. Більше ніж 20 сімей з різних куточків області мали змогу відпочити і зміцнити стосунки у своїх сім’ях.

 MG 2062

Програма була зосереджена навколо кількох тем. Головною з них була «Мистецтво спілкування», яку проводив Станіслав Грунтковський, - керівник сімейного комітету ВСЦ ЄХБ, пастор Біблійної церкви м. Ірпінь. Цей семінар відкрив очі на кілька важливих речей. Усі ми маємо різні характери, і це добре, адже дає можливість доповнювати одне одного. Кожен зміг дізнатися про свої сильні і слабкі сторони, спробував зрозуміти інших. Ведучий приводив приклади Біблійних героїв, які мали різні характери, але любили Господа і зайняли чільне місце у Божій історії.

 MG 0830

 MG 0193

Окремо проводились спілкування з чоловіками і жінками. Жінки слухали лекції Jude Graham з Ірландії, вона розповідала про важливі духовні цінності, які можуть зміцнити сімейні стосунки.

Брати спілкувались навколо Святого Письма. Щодня обирався текст, над яким роздумували і ділились своїми думками щодо прочитаного. Спілкування були дуже динамічними і цікавими.

 MG 0473

Кожного дня проводились різноманітні конкурси, сімейні ігри, футбол, дев’ять квадратів та багато іншого.

 MG 1311

IMG 1370

 MG 0618

 MG 1316

Особливою родзинкою табору була сімейна фотосесія. Кожна родина мала можливість сфотографуватися і в кінці отримати роздруковане сімейне фото. Окрім цього отримати фото на електронних носіях.

Було продумано і дитячу програму. Для цього в сімейний табір було запрошено молодь, яка взяла на себе заняття з дітьми, коли дорослі були задіяні у програмі.

В останній день було проведено романтичний вечір для сімейних пар. Іван та Оля Гонтарі створили приємну атмосферу, провели цікаві і веселі конкурси для сімейних пар.

 MG 2092

Усі учасники відзначили важливість і актуальність проведення подібних таборів у майбутньому. Особливу подяку було висловлено організаторам табору Олегу та Оксані Цикрам.

Якобчук Анатолій

Інформаційний відділ ТООЦ ЄХБ


 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити