Почуття ще досі не можна вгамувати. Сімейний табір відбувся! І відбувся дуже благословенно. Реальність перевищила очікування. MG 3832

З 3 по 8 серпня в мальовничому місці в Карпатах, неподалік від найвищої точки в Україні – Говерли, відбувся християнський сімейний табір. Цей табір був особливим з кількох причин. По-перше, учасники табору були з двох міст: Чорткова і Бережан. По-друге, команда була теж з обох церков, до цього часу ніколи не працювала разом. По-третє, табір відбувався в дуже гарній місцевості, гарна природа, поблизу Говерла, Буковель, річка, гори. Ми були розміщені в двох готелях з гарними умовами проживання.

 MG 2875

Програма табору була спрямована на побудову сімейних стосунків. Щодня проводився семінар на актуальну для сім’ї тему. Семінари проводив Андрій Заліщук – пастор церкви з Києва. За ці кілька днів вдалося почути про сім’ю, як Божий задум, про ролі чоловіка і жінки у шлюбі, про спілкування в сім’ї, про фінанси, про виховання дітей.

 MG 3092

Щоранку проводилась зарядка, яку проводив Вадим з Кам’янця-Подільського. Було видно, що брат вкладав серце і душу в цю працю. Далі усі збиралися на ранкове поклоніння Господу, де співали пісні молилися і слухали про Ісуса у викладі когось з американців, Енді, або Джейн.

 MG 2879

 MG 2895

Далі усі йшли на групи спілкування. Чоловіки і жінки були окремо. Мені довелося проводити одну з груп чоловіків, залишились приємні враження.

IMG 2906

IMG 3134

Далі відбувалися екскурсії в Буковель, на Говерлу, або сімейні спортивні ігри. За цих кілька днів усі вражені природою і покоренням Говерли. Це не так просто, як на перший погляд здається, кожному доводилося поборювати себе, щоб рухатись далі. Слава Богу за те, що беріг від травм і подарував сприятливі погодні умови. Десь збоку гриміли громи, і ми бачили що поруч іде рясний дощ, але на горі було тепло і сонячно. Цей похід справив незабутнє враження на всіх, здружив і зблизив нас.

IMG 3141

 MG 3223

Протягом табору відбувалися спортивні ігри, естафети, конкурси. Різноманітні гуртки рукоділля для дітей і жінок. Цікава англійська для дітей, яку проводила команда американців. Окрім того, діти вранці мали заняття, які проводила Кайдан Оксана з Бережан.

 MG 3706

Кожен вечір починався з програми для дітей і дорослих. Грали різноманітні ігри, підводили підсумки дня і слухали семінар на сімейну тематику.

 MG 3080

 MG 3022

В п’ятницю вечором було проведено романтичний вечір для сімейних пар. Цей вечір провели подружжя Анатолія та Олени Якобчук. Для багатьох це було несподіванкою. Вечір був красивим і романтичним. Гарно оздоблені столики для кожного подружжя, тиха музика, цікаві конкурси та ігри. І на завершення усі вийшли на вулицю і запустили в небо небесні ліхтарики. Здавалося б, така елементарна річ, але скільки радості і почуттів для кожного…

IMG 3802

IMG 3810

Окреме спасибі Сергію та Олі Щуренкам, які взяли на себе організацію табору і благословенно робили свою ділянку роботи.

 MG 3827

Табір відбувся, за що вдячні Господу. Усі роз’їхалися по домах з новими ідеями і новими можливостями для своїх стосунків, і саме головне, з можливістю більше дізнатися про Бога і про те, як важливо бути Його дитиною і служити для Нього.

Анатолій Якобчук

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити