З 29 червня по 31 серпня 2015 року я ще з двома своїми друзями мали можливість побувати  в сусідній для нас країні -Російській Федерації, а саме на Далекому Сході. Метою нашої поїздки було відвідати наших друзів та ближче познайомитись з цим не близьким для нас краєм.

komanda

Нас Господь благословив і ми мали можливість подорожувати повітряним транспортом. З Києва ми долетіли до Москви, з Москви до Хабаровська,а з Хабаровська до Магадану. Коли ми летіли з Москви до Хабаровська то в літаку ми познайомились з двома дівчатами, які з Казахстану летіли у Хабаровськ для проведення дитячих таборів. Ми дізнались проте що вони є членами баптистських церков і ми зрозуміли, що цю зустріч нам подарував Господь не випадково. Пізніше я опишу чому невипадково.

magadan

Коли ми приземлились в аеропорту Магадану нас зустрів наш друг Андрій Богута, який майже як півроку тому переїхав разом з своєю сім’єю на постійне місце проживання в цей далекий для нас край. Ми автомобілем поїхали в селище Ола, це 30 км від Магадану де Андрій поселився з своєю сім’єю. Андрія тимчасово прийняв на проживання його дядя, пастор місцевої церкви брат Анатолій Богута,також в його гостинному домі зупинились і ми. Ми мали гарну можливість познайомитись з його сім’єю, чудовою дружиною Катериною та синами Михайлом та Андрієм. Також ми мали можливість познайомитись з місцевою церквою де нас дуже гарно прийняли і дуже гостинно нам послужили. Ми мали можливість спостерігати як місцева молодіжна команда проводила денний дитячий табір «Кораблик» на який приходило близько 40 місцевих дітей. Директором даного табору був Андрій Богута і нам дуже сподобалось як все проходило і діти були дуже задоволені. Одна сестричка, її звати Вєра Лукінішна нас пригощала так що ломились столи і вареники були навіть більшими чим в нас на Україні, сестра Ріма нам зробила супер зачіски, сестра Катя готувала суперчебуреки, сестра Наташа неймовірні «суші»,супер гідом була Лєна, а сестра Алла була для нас суперняньою. Також ми рибалили і навіть наш друг Сергій Очеретяний побив всі рекорди по вилову горбуши а Вячеслав Слівін по її підготовці до заморозки.

Ще ми познайомились з чудовими братами,які несуть служіння в церквах магаданської області: з братом Еріком з селища Сокол, з братами Дімою та Стасом з м.Магадана, з їхніми церквами. Вони нас дуже гостинно приймали і ми їм дуже дякуємо. Дякуємо для Віктора Лапаєва який нам допоміг трохи заготовити рибки та ікри,яку ми навіть довезли до України. Хай Господь їх рясно благословить. Одним словом Магадан нас дуже сонячно зустрів.

Просимо молитись за магаданську область в якій проживає приблизно 150 тис чоловік, 95% з яких це міське населення. Щоб Господь благословив цей край Своїм Словом і багато людей змогли стати членами Його небесного Царства.

14 серпня ми вже вилітали у Хабаровськ де нас зустріли з літака наші друзі брат Венімін та брат Сергій.  Брат Веніамін несе зараз служіння єпископа церков ЄХБ по Далекому Сходу, а брат Сергій є пастором церкви в Комсомольську на Амурі.

habarovskКоли ми прилетіли в Хабаровськ якраз закінчилась дуже сильна гроза після якої було повалено в місті дуже багато дерев. Нас повезли брати на обід де дуже гарно нас прийняла одна сім’я, нас навіть пригощали олениною. Після цього на ночівлю ми зупинились в місцевому Біблійному коледжі де вечором мали хороше спілкування з братами які проходили навчання по одній з програм.

На слідуючий день ми з братами поїхали в селище Сонячне, яке знаходиться приблизно 400 км від Хабаровська. В Сонячному нас гостинно прийняв брат Веніамін, ми з Сергієм посилились в нього, а брат Вячеслав проживав в пастора Сергія. Ми познайомились з сім’ями наших братів та з місцевими церквами. Нас дуже гарно приймали, носили нас прямо на руках. Ми дуже дякуємо братам та їхнім сім’ям за проявлену турботу до нас, сім’ям служителів Віктора та Михайла з м.Сонячого, сім’ї брата Павла Крикоти, сім’ї Сітаруків за вашу щирість та любов, для нас це дуже цінно.

Ми мали дві особливі поїздки в селище Ваніно та м.Советская Гавань які знаходяться приблизно 550 км від Комсомольська на Амуре. В цих двох населених пунктах проводились євангелізації вже не перший раз. Це була гарна музична програма під назвою «Время верить!». Команда яка приймала активну участь в цій програмі в основному була з церков м.Комсомольська на Амурі та селища Сонячний. Місцеві жителі хоча їх було і не багато, але дуже позитивно сприймали дані заходи і після цих програм команда молоді «Вибери життя» проводила в цих населених пунктах тижневі дитячі та молодіжні програми. Такі заходи формують позитивну думку про християнство, це можливість проголошувати християнські цінності та йти до людей. Хочеться побажати братам та сестрам щоб вони продовжували цю справу поки Господь дає такі можливості. А братам та сестрам з церков Ваніно та Советская Гавань щоб вони не сумували бо їм не легко, а молились і я вірю, що Господь по особливому благословить їхні служіння.

mishiner

Після 3 днів подорожі ми повернулись знову в селище Сонячне і змогли побувати ми з Сергієм на ранковому служінні в місцевій церкві  в Комсомольську на Амурі а Вячеслав в селищі Сонячний.

Вечором ми сіли на потяг і знову нас зустрічав Хабаровськ, але вже доволі сонячною погодою. Ми знову поселились в Біблійному коледжі і мали можливість познайомитись з м.Хабаровськом, поплавати пароплавом по річці Амур, ближче познайомитись з місцевими братами. Ми мали зустріч з ректором коледжа та його командою, він сам родом з чернівецької області, ми мали дуже гарне спілкування з братами. Окремий день нам присвятив брат Яків Франчук, який є пастором церкви в Хабаровську більшість членів якої є корейцями. Нам дуже сподобалось в цій церкві і дякуємо брату Якову і всім братам та сестрам за такий сердечний прийом.

В останній день нашого перебування в Хабаровську ми відвідали церкву брата Святослава Майбороди, який також з України і саме до них в церкву поїхали наші знайомі сестри з Казахстану, також там була ще команда служителів з США,які самі родом з Молдавії. Ми змогли побувати на 2-х місцях де вони проводили денні табори і нам дуже сподобалось те що вони робили, і я навіть запросив їх в Україну. І якби ми не зустрілись з сестрами в літаку то невідомо як було, вірю що Господь передбачив цю зустріч невипадково.

Просимо молитись за Хабаровський край в якому проживає приблизно 1 млн. 340 тис. з яких 85% це міське населення, щоб Господь благословив братів та сестер які там живуть і всіх хто ще не пізнав Господа.

 Україна нас зустрічала також сонячно і можливо не все так сонячно сьогодні в нашому житті, але вірю що Господь хоче благословляти наші народи і це благословення можливе лише через віру в Ісуса Христа. Я думаю що Господь по особливому хоче благословляти нашу єдність,яка можлива по справжньому лише в Христі. Можливо це звучить занадто ідеалістично, але це Євангеліє, яке реальне завжди. Хай Господь благословить Росію і народи які там проживають!

Хочу подякувати всім хто молився, хто жертвував. Хай Господь Вас рясно благословить!

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити