В церкві «Преображення» м. Бережани 27 вересня святкували Свято Подяки. Кожний рік традиційно  ми дякуємо Богові за подарований врожай. Але це свято особливе, бо у нас були гості з церкви «Благовіщеня» м. Кременець.

 MG 5407

Брати та сестри з Кремінця підготували насичену програму, було багато співу. Співали хором, музичним гуртом, виконували сольні та дуетні номери. Усі присутні з насолодою слухали гармонійну музику. Багато хто були просто вражені виконанням прекрасних християнських пісень.

 MG 5385

 MG 5389

 MG 5418

 MG 5469

 MG 5544

Юрій Андрощук звернувся до присутніх бережанців з проповіддю. Він почав проповідь з запитання, хто з біблійних героїв мав би дякувати Богу за врожай більше всіх. У відповідь почув кілька варіантів з залу, але ніхто не здогадався, що це був Йосип. Юрій підкреслив особливості характеру цього біблійного героя: задоволенність тим, що має, вірність Богу, незважаючи на обставини, і успіх у праці за яку б не брався.

 MG 5606

На відміну від Йосипа, цар Соломон, володіючи найбільшими багатствами і маючи найбільшу мудрість, прожив своє життя не так вдало як Йосип. Хоча володів багатьма благами, але жив для свого задоволення і в кінці життя зробив висновок, що все це марнота і томлення духа.

Найголовніше, про що розповів проповідник, , що кожному перед Богом прийдеться відповісти за своє життя, незалежно від того, як він живе. Тому кожному потрібно шукати Бога, покаятись перед Ним у гріхах, і своє життя присвятити Йому. Треба боятися бути без Бога на землі і піти без Нього в вічнічсть.

Після урочистого богослужіння була ще й неофіційна частина за столами. Ми вдячні Господу і церкві «Благовіщення» за приємні враження і спільну працю для Божого царства.

 MG 5665

 MG 5700

 MG 5762

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити