Упродовж минулого тижня на базі центральної церкви ЄХБ м. Тернополя  «Божа оселя» успішно пройшла 6-денна школа з вивчення та вдосконалення англійської мови за участю іноземних гостей із США.

Усі бажаючі взяти участь в заході могли зареєструватися заздалегідь у Fb-спільноті «Hope English School Ternopil», телефоном чи шляхом заповнення анкет. Загалом було зареєстровано понад 200 людей віком від 16 років.english school Ternopil

 

english school Ternopil

В ході реєстрації всіх учасників було розділено на групи за рівнем володіння англійською мовою. Заняття проводили Кріс Тейлор, Аманда та Джеред Мейери (США), Лора Кісарець (Тернопіль) Таня Мартін (Рівне). Приїзд гостей з Америки та весь задум й організація школи стали можливими завдяки старанням Володимира та Лори Кісарців.

З 12 по 16 жовтня заняття відбувались в три сесії на день (13:00 -15:00,  16:00 - 18:00, 19:00 - 21:00).

Заняття проходили у теплій, дружній атмосфері. Учасники школи мали змогу познайомитись один з одним, розповісти про себе. Не відставали в цьому й американські друзі. Вони охоче розповідали про себе, свої сім'ї, роботу, країну. Відповідали на всі запитання, раділи щирості нових стосунків. Усі заняття відбувались на одному подиху: пісні для розминки, діалоги, повторення нових слів, фраз, спілкування за чаєм. Тиждень збіг дуже швидко, хоч був дуже насиченим.

english school Ternopil

Останні дві зустрічі (субота-неділя) для всіх стали особливими, оскільки за ці дні майже всі встигли познайомитись, навіть здружитись. Наставники розповідали як чудово Бог допоміг здійснити несподівану для них подорож в Україну. Вони емоційно ділилися враженнями від перебування в нашій країні, від усього, що встигли тут побачити, почути... Прощальна зустріч була багата  піснями, щирими словами, посмішками,навіть сльозами…

english school Ternopil

Ведучий прощального вечора Іван Гонтар, який був відповідальним від церкви за організацію школи, спрямовував усіх до невимушеного спілкування. Особливі слова вдячності в цей вечір адресували церковній студентській молоді, яка була найактивнішою в організації та проведенні «Hope English School». Так, вони забезпечили рекламу на вулицях нашого міста, у навчальних закладах, соцмережах, здійснювали реєстрацію, технічне забезпечення тощо.

Організатори заходу дякували церкві, за надане приміщення, бажання взяти участь у спільній справі – послужити Господу, служачи ближнім. Дякували всім хто приходив на заняття, готував обіди, прибирав приміщення, чи просто молився вдома про служителів англійської школи.

Усім учасникам вручили сертифікати «Hope English School». Викладачам - символічні подарунки, численні подяки та пам'ятні фото на згадку.

На завершення, Богдан, пастор церкви «Божа оселя», закцентувавши увагу присутніх на назві школи «Hope English School» (hope в перекл. озн. надія), сказав, що надія – це сподівання; впевненість у можливості здійснення чогось бажаного, потрібного, приємного. Побажав завжди мати надію, маючи на увазі найвищу надію, яка лише може бути в житті.

english school Ternopil

Надзвичайно приємно служити разом одному Богу без географічних та мовних кордонів, з любов'ю  один до одного, просто даруючи надію…

Віра Лахута

Церква "Божа оселя"

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити