Наша церква любить зустрічати гостей. В неділю 25 жовтня в церкві "Преображення" м. Бережани було особливе богослужіння. Цього разу до нас завітали молоді християни-музиканти зі Львова. Це колектив студентів та викладачів Львівської музичної академії та Львівського музичного училища. Повідомляє сайт Церкви м. Бережан.

 MG 7307

Слухачі були зачаровані гарними піснями та грою на музичних інструментах. Усім подобалося співати під живий звук прославлення для Господа.  Цей колектив має цікаву історію. Вони усі з різних місць України, але разом славлять Господа. Так склалося, що конфлікт на Сході нашої країни змусив змінити місце навчання або місце роботи. Троє учасників Іван, Микита та Олексій змушені були переїхати до Львова, саме з цієї причини.

 MG 7209

 MG 7314

Жіноча частина колективу здебільшого з Заходу країни. Ання та Олеся з Чернівеччини. Організувала поїздку Віта Якобчук, родом з Рівненщини, м. Дубно.

Усі вони молоді та  перспективні, але свого часу усвідомили, що їхні здібності і дари мають служити для Господа, тому поєднують професійну діяльність і музичне служіння в помісних церквах.

 MG 7286

 MG 7252

Брат Михайло проповідував про те, що в житті є закони природи, які впливають на наше життя не залежно, чи визнаємо ми їх, чи ні. Так само є духовні закони, згідно яких має жити людина. Вони визначають життя не лише тут на землі, але і в майбутньому. Закон сівби і жнив – що посієш, те й пожнеш. Закон про те, що всі згрішили – говорить, що ми маємо проблему з гріхом. Усім потрібен Бог, Який пропонує прощення гріхів і обіцяє вічне життя.

Гості мали змогу ближче познайомитися з містом, пройшовши древніми вулицями, помилувавшись архітектурою та головними старожитностями міста.

Церква «Преображення»

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити