27-28 листопада у Львові на «Арена Львів» відбувся Глобальний Лідерський Саміт - це подія, на якій зібраний досвід світового класу, щоб допомогти лідерам стати кращими і сфокусуватися на Великому Баченні.

IMG 7733

Перший день Глобального лідерського саміту 2015 у Львові пройшов дуже насичено. Чотири сесії, ключові спікери, надихаючі теми, якісна музика, комфортна переповнена зала, задоволені учасники, радісні організатори - саме так можна коротко охарактеризувати час на саміті.

IMG 7696

IMG 7686

IMG 7641

Для мене, як учасника, найбільш вражаючим був виступ двох спікерів6 Юрія Сіпко та Альберта Тейта.

IMG 7744

Юрій Кирилович розповів про життя і ситуацію в Російській Федерації, відношення до подій в Україні. Брат Сіпко пояснив, чому росіяни так агресивно налаштовані. Все це тому, що росіяни ніколи не сприймали себе як національну державу, всю історію це була імперія, тому розпад СССР вони сприйняли як грабіж і особисту трагедію.

Альберт Тейт говорив про те, як бути лідером з надлишком. Він взяв за основу історію з Євангелії про нагодування п’яти тисяч народу. Коли ми віддаємо Господу те, що маємо, і довіряємось повністю, Господь робить неймовірне.

Другий день лідерського саміту був ще більш насиченим і цікавим. Слухали про сервіс, про те як піднятися сильним, як розширити свої лідерські здібності.

IMG 7762

Особливими спікерами другого дня були мер Львова Андрій Садовий та Владика Венедикт. Андрій Іванович сказав, що будує свою роботу на християнських цінностях і робить усе, щоб в Україні була сильна християнська політична партія.

IMG 7782 2

IMG 7821

Владика Венедикт ділився як бути лідером, який впливає на країну і в той же час залишається практикуючим християнином. Він наголосив, що головною цінністю для кожного має бути Ісус Христос.

IMG 7835

Довідково:

Глобальний Лідерський Саміт – це подія, яка сьогодні охоплює близько 100 країн, понад 600 міст, 18 тисяч церков та 170 тисяч лідерів. ГЛС (GLS) — це саміт для підвищення навичок Лідерства всіх людей, щоб створити «світ таким, яким ми бажаємо бачити». ГЛС (GLS) був створений, щоб допомогти лідерам бути більш ефективними у сфері їх діяльності.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити