Нещодавно, у місто Кременець, завітали гості, які не змогли залишити байдужим жодного прихожанина у церкві ЄХБ «Благовіщення». Метою їхнього візиту, було надати місцевому населенні допомогу у вивченні розмовної англійської мови.

123dfc

Попри те, що самі гості не розмовляли українською, курси проходили досить успішно, адже їхній підхід до дітей і молоді, був настільки позитивним і щирим, що вивчати нові іноземні слова з їхніх вуст, було одним задоволенням.

Англійська в Кременці

Цікаві ігри, конкурси, змагання, які було подано англійською, залишили, безсумнівно, позитивні відгуки і емоції у студентів. Взяти участь могли не лише члени церкви, а й жителі місцевого населення. Курси тривали на протязі двох тижнів, а по завершенню, кожен учасник отримав диплом про те, що успішно закінчив курси англійської мови.

Англійська в Кременці

Англійська в Кременці

Подібні заходи неодноразово планують проводити у церкві ЄХБ «Благовіщення», адже інтернаціональні відносини і вивчення іноземних мов, дуже корисне для нашого суспільства і дають можливість в майбутньому зробити крок до порозуміння з населенням інших країн. Тому курси англійської з участю американських місіонерів, будуть проводитися і в березні 2016 року. 

Церква "Благовіщення" м. Кременець

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити