Різдвяні свята проминули, але не в Бережанській церкві «Преображення»,  продовжують святкувати. В неділю 17 січня відбулося дитяче Різдвяне свято. Повідомляє сайт Бережанської церкви "Преображення".

 MG 9659

На свято було запрошено дітей, які відвідують недільну школу, є учасниками проекту «Спонсорування дитини». На свято прийшло багато як дітей так і дорослих. Практично вся програма була проведена дітьми. Вони співали колядки, декламували вірші, приймали участь у Різдвяній постанові, грали у різноманітні ігри та конкурси. Все це для того, щоб ще раз усім дорослим і малим нагадати, що у світ прийшов Спаситель Світу – Господь Ісус Христос.

 MG 9611

Після цікавої і багатої програми, яку організувала вчитель недільної школи Оксана Кайдан, усім дітям роздали Різдвяні подарунки. Традиція дарувати подарунки також натякає на «Найбільший подарунок від Бога» - Спасителя, Який прийшов у світ, щоб врятувати від гріха усіх, хто вірить у Нього.

 MG 9603

Діти тішилися подарунки, дорослі раділи від гарного богослужіння. Свята проходять, але справжня радість Різдва ніколи не закінчується.

На сайті церкви "Преображення" можна переглянути відео. Заходьте не пожалкуєте. http://berejanuchurch.com/

Церква "Преображення" м. Бережани

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити