Якщо ви хоч раз бачили сирітські очі, то зрозумієте про що піде мова… Неможливо забути погляди діток, котрих лиха доля з раннього дитинства позбавила головного - батьківської турботи, тепла материнських рук та міцного татового плеча.

 MG 9921

Якщо ж не бачили - то, можливо, ви ще й не бачили справжнього болю,адже дитячий біль - то і є, вочевидь, найголовніше лихо земного життя. Вищим за нього є тільки Божа осторога душам, що заблукали манівцями гріха та не прагнуть навернення. Для того, щоби дізнатися як воно живеться таким діткам - завітайте при нагоді до Бережанської школи-інтернату, що на Тернопільщині.

 MG 9939

Місцевий місіонер Анатолій Якобчук з дружиною Оленою служать в Бережанах з 2011 року. Вони намагаються поширювати вістку про спасіння, яке лише в Ісусі Христі серед містян. Не залишають вони поза увагою і тих, хто найбільше потребує тепла, особливо - дітей.

9 лютого 2016 року вони спільно з молоддю церкви «Божа оселя» відвідали Бережанську школу-інтернат. Хлопчики й дівчатка отримали подарунки, а ще - заряд бадьорості та доброго настрою. Для цих дітей святкова розважальна програма пройшла на одному подиху. Такі заходи вже стають тут доброю традицією. І діти щоразу з нетерпінням чекають нових теплих зустрічей, непідробної любові, яка йде від серця до серця - у слові Божих заповідей та одкровень…

Віра Лахута

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити