10-12 березня 2016р. 20 сестер з різних церков області мали можливість побувати на лідерському жіночому виїзді. Метою даного заходу було навчання, підбадьорення та наставництво  сестер. Основними організаторами даного заходу були Тернопільське обласне об’єднання церков ЄХБ на чолі з Олегом Миколайовичем Цикрою та обл. відділ праці з жінками.

zhinoch

Для навчання та наставництва жінок були запрошені сестри, яких Біблія називає «стариці» - Лідія Літвіненко та Лідія Піжевська.

litvinenko

pizhevska

Подолавши блокпости, та прочекавши на них близько 5 годин, сестра Лідія Літвіненко успішно переправилася через кордон окупованої території Донецької області, адже їхала до нас з самого Донецька, де і проживає на даний момент. Ця благословенна сестра викладала дуже актуальні для жінок теми «Стосунки мами й дитини», «Мами в молитві», «Благословляйте своїх дітей». В подарунок від донецьких сестер кожна учасниця виїзду отримала книгу Мері Руф Своуп «Щоденно благословляйте своїх дітей».

жін виїзд 2016

Також великим благословенням для нас була сестра Лідія Піжевська, яка викладала теми «Дружини в молитві», «Роль жінки», «Свекруха, невістка, мама й донька». Ділилася власним досвідом, наводила пережиті нею приклади, відповідала на актуальні для сестер запитання. На завершення виїзду Господь благословив нас приїздом Анатолія Михайловича Піжевського, який ніс служіння обласного пресвітера в Тернопільській області раніше. Він поблагословив учасниць виїзду та звернувся з мудрими настановами.

настанови від Піжевського 2016

Сподіваємося, що застосовані істини на практиці допоможуть змінюватись та зростати в Господі нам, нашим чоловікам та дітям. Бажаємо усім сестрам ставати кращими дружинами в молитві, кращими мамами в молитві та кращими наставниками!

zhinvuizd

Ми щиро вдячні нашому Господу за цінний час, який Він нам дозволив провести разом в молитвах, навчанні, свідоцтвах та наставництві. За всі ті можливості, молитовну підтримку та матеріальну допомогу, яку Бог послав через різні церкви, братів та сестер. Дякуємо служителям церкви м.Дубно, які надали базу відпочинку в с.Гусари, усім служителям, чоловікам, які сприяли сестрам потрапити на  жіночий виїзд.

Нехай Господь рясно поблагословить вас.
Тернопільський обласний жіночий відділ
Галина Ткачук
 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити