На минулому тижні, у місто Кременець, завітали гості, які не змогли залишити байдужим жодного прихожанина у церкві ЄХБ «Благовіщення». Метою їхнього візиту, було надати місцевому населенні допомогу у вивченні розмовної англійської мови.

Hope English School Kremenets

Друзі з Америки відвідали школу, поспілкувавшись з учнями, а також Кременецьку академію де зустрічались із студентами факультету іноземної мови. 

Попри те, що самі гості не розмовляли українською, курси проходили досить успішно, адже їхній підхід був настільки позитивним і щирим, що вивчати нові іноземні слова з їхніх вуст, було одним задоволенням.

Hope English School Kremenets

Цікаві завдання, які було подано англійською, залишили, безсумнівно, позитивні відгуки і емоції у студентів. Взяти участь могли не лише члени церкви, а й жителі місцевого населення. Курси тривали на протязі тижня, а по завершенню, кожен учасник отримав диплом про те, що успішно закінчив курси англійської мови.

Hope English School Kremenets

Подібні заходи неодноразово планують проводити у церкві ЄХБ «Благовіщення», адже інтернаціональні відносини і вивчення іноземних мов, дуже корисне для нашого суспільства і дають можливість в майбутньому зробити крок до порозуміння з населенням інших країн.

Полікарп Циганюк

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити