В той час коли українці ще відзначали свято Вознесіння Господнього, служителі Тернопільського об’єднання церков зібралися в селі Старий Тараж для того, щоб провести час разом і поміркувати над ключовими питаннями служіння в області.

 MG 4522

З 9 по 11 червня брати ТООЦ ЄХБ мали можливість вирішити ряд важливих проблем і прийняти новий статут об’єднання. Робота над цим документом забрала левову частку часу, адже приходилось дискутувати майже над кожною статтею.

 MG 4439

 MG 4417

За час перебування брати мали можливість бути у близькому спілкуванні з Богом через особисте читання Біблії і молитву, потім кожен мав можливість поділитися тим, що зрозумів, і що може бути корисним для інших. Разом з тим, відпочили тілом і душею, милуючись вражаючими краєвидами.

 MG 4490

 MG 4546

 MG 4378

Ця зустріч показала, що такі заходи потрібні, адже вони позитивно впливають на взаємовідносини і дають можливість думати, висловлюватися і напрацьовувати кроки, які потрібні для більш успішної праці братства. Було прийнято рішення частіше зустрічатися командою комітетів для того, щоб більш чітко визначитись з пріоритетами і узгоджувати графік заходів у різних сферах служіння. 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити