Бережанці чекали цієї події з нетерпінням. З 11 по 16 липня неподалік від селища Ворохта на базі готелю «Десятка» відбувся сімейний табір.

 MG 5461

Господь рясно благословив цей виїзд. Усім учасникам сподобалась програма і вражаюча природа навколо табору.Табір відбувався на шляху, який веде на Говерлу, щодня туди підіймаються тисячі людей, у нас теж була така можливість, якою скористались ті, хто ще не покоряв найвищу точку в України.

Програма табору була насиченою різноманітними заходами. Від самого ранку і до вечора сім’ї мали чим займатися.

 MG 5345

Ранок починався з ранкової зарядки, потім усі дружно йшли на сніданок. Відразу після сніданку ми співали, прославляли Бога і отримували завдання на кожен день. Після ранкового прославлення усі розходились по різних місцях для обговорення і роздумів по темі вечірнього семінару. Це був гарний час, щоб більше познайомитись і мати можливість висловитись на ту чи іншу тематику.

 MG 5726

Після груп був вільний час, який тривав до 16 години. Після цього починалась активна програма – сімейні ігри, яку проводили подружжя Федорчаків. Вечірня програма була цікавою, наповненою іграми, пантомімами, розіграшами, сценками. Після того діти ішли на дитячу програму, яку проводила Галинка Баланда, а дорослі слухали сімейні семінари, які читав Любомир Турчак – пастор церкви Благодать м. Рівне. Любомир викладав тему «Блаженство любові». Щодня учасники табору дізнавались щось нове про любов. Протягом табору було розглянуто п’ять аспектів любові: романтична любов, відповідальна любов, дружня любов, жертовна любов, інтимна любов.

 MG 5986

Як кульмінація табору, було проведено романтичний вечір для подружніх пар. Сім'ї мали можливість в теплій романтичній атмосфері пригадати з чого все почалося, посіплкуватися між собою, помріяти про своє майбутнє. Цей вечір на довго запам'ятається учасникам табору.

Анатолій Якобчук

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити