IMG 7488

Щоосені євангельські церкви мають гарну традицію – відзначати Свято подяки Богу за врожай. Церква "Преображення в м. Бережани вже кілька років поспіль відзначає цю подію.

Цього разу радість святкування розділили друзі з Кременця. З церкви «Благовіщення» приїхав музичний колектив разом з пастором Віктором Пугачем.

IMG 7523

На богослужіння прийшло багато запрошених людей, усі вони мали можливість послухати чудовий спів у виконанні музикантів і співаків, то послухати проповідь Божого Слова. В усіх пристуніх залишилися гарні враження і приємні спогади від почутого і побаченого. 

IMG 7577

Традиція відзначати Свято подяки, або Свято жнив, має глибоке коріння і Біблійну основу. Бог звелів у Біблії Єврейському народу відзначати свято вдячності Богу за врожай, і що вражає, євреї висловлювали вдячність Господу кілька разів на рік. Перший раз весною на свято Пасхи, потім влітку на свято П’ятидесятниці, і осінню на свято кучок.  Це показує наскільки важливо бути вдячному і усвідомлювати це перед Богом, Який демонструє Свою любов і опіку про людей, даруючи їм їжу і можливості для життя.

Відео ви можете переглянути на сайті церкви "Преображення"

 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити