w0yFSk1Yfq8

В Кременці 1 жовтня на базі церкви «Благовіщення» відбулася обласна молодіжна конференція. Такий захід вперше відбувся за кілька останніх років. На конференцію молодь з’їхалася з кількох церков області. Хоч людей не було дуже багато, але захід був насиченим і цікавим.

 

Темою конференції були головні цінності молодіжного служіння : Знати (Бога, Писання), Бути (характер), Робити (служіння, діяльність). Ці теми викладали брати які або раніше займались молодіжним служінням, або ж займаються ним зараз. Про «Знати» говорив Руслан Мандзюк – Перший заступник Голови ТООЦ ЄХБ. Руслан Іванович наголосив на важливості навчання особливо для молоді.

Rvx Jnh7JzI

Полікарп Циганюк – заступник Голови ТООЦ ЄХБ говорив про «Бути». Полікарп Іванович звернув увагу на важливість праці над характером. Він показав, що у нас є добрі риси і погані, тому є над чим працювати.

10b8PYaeT M

Іван Гонтар – обласний керівник молоді говорив на тему «Робити». Іван особливий наголос зробив на небезпеці зайнятості, а не на справжньому служінні Богу, де хоче Він.

Ведучим конференції був Вадим Цикра. Він вміло і цікаво робив анонси, провів інтерв’ю з головними спікерами конференції.

В конференції взяли участь також музиканти церкви «Благовіщення», які допомагали учасникам конференції співати, прославляти Господа. 

Пресслужба ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити