Веселі колеса

Спеціальний транспорт для людей з обмеженими можливостями “ВЕСЕЛІ КОЛЕСА” вже їздить дорогами Тернополя і Тернопільського району. В першу чергу він існує для дітей і дорослих, які на візках. Шість сидячих місць і можливість мати три візка в салоні одночасно.

Ідея спеціального транспорту для людей з обмеженими можливостями виникла в сім’ї Володимира і Оксани Костишин, які ще одинадцять років тому зіткнулися із проблемою транспортування новонародженого сина в лікарню в Київ, а потім у реабілітаційний центр. Мрія була про те, щоб допомагаючи дітям і людям з особливими потребами, мотивувати наше суспільство до змін. "Веселі колеса" - проект небайдужих людей, які бачать своє життя, перш за все, як служіння Богові у служінні ближньому.

Цим проектом ми хочемо привернути увагу і заохотити інших до подібної діяльності. Як для прикладу, діти, які навчаються в спеціалізованій школі, не можуть користуватися громадським транспортом і далеко не всі сім'ї мають власний транспорт.

Якщо ви знаєте людей, які потребують такого виду допомоги, то пишіть, телефонуйте. Зараз складається графік руху, щоб оптимально використати сили і можливості.

Один автомобіль «Веселі колеса» - це крапля в морі у відношенні до потреб у місті Тернополі. Тому є велика потреба у розширенні такого служіння. Разом з тим, навіть обслуговування одного маршруту коштує чималих грошей. Щомісячно витрати на цю справу сягають більше ніж 5000 гривень. На разі, це кошти, які жертвуються родиною Костишинів, церкви і небайдужих людей.

Просимо вас долучатися до цієї справи своїми коштами або ідеями, будемо дуже раді.

Прес-служба ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити