IMG 7915

18 жовтня в приміщенні канцелярії ХВЄ м. Тернополя відбулася друга зустріч оргкомітету з відзначення 500 річчя Реформації, на якому був присутній заступник міського голови м. Тернополя пан Бицюра Леонід Олексійович та представники протестантських церков Тернопільської області.

Зустріч розпочав Голова Тернопільського ООЦ ЄХБ – Олег Цикра. Олег Миколайович поділився біблійним текстом з Євангелії Марка, у якому йдеться про нагодування 5 тис. народу. Пастор наголосив, що голодні мали нагодувати голодних. Відзначення 500 річчя Реформації перед протестантами ставить масу викликів, які можуть здаватися більшими за можливості, але, якщо Господь іде попереду, то жодні виклики не страшні.

Після цього слово мав заступник міського голови пан Леонід Олексійович Бицюра. Він висловив позицію міської влади щодо ідей відзначення річниці Реформації. Пан Бицюра зробив глибокий аналіз реальності в якій ми живемо, наголосивши на системній кризі цінностей, тотальному розчаруванні і апатії в суспільстві. Разом з тим, йому дуже сподобалась ідея відзначення Реформації, він висловив надію на те, що дискусія про це має винести на поверхню нові смисли, які зможуть бути відповіддю на виклики сучасності. Відзначив велику роль в цьому саме протестантських конфесій.

IMG 7927

Після того було обговорено кандидатури на обласний міжконфесійний виконавчий комітет, який буде займатися організацію заходів в Тернопільській області. В кожен комітет було запропоновано людей по кожному з шести напрямків, а саме: науково-історичний, творчий, ресурсний, медіа, молодіжний, соціальний та юридичний. Окремо було організовано комітет, який буде представляти роботу з органами влади. В нього увійшли голови об’єднань та пастори великих церков м. Тернополя. Також прийняли рішення про те, що потрібно в структурі мати відділ, який буде відповідати за відносини з непротестантськими церквами.

IMG 7943

Наступну зустріч призначено на 28 жовтня, на якому мають бути обрані голови кожного комітету і накреслені подальші кроки діяльності.

Прес-служба ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити