IMG 8116

В Києві 21 жовтня відбулася Всеукраїнська нарада регіональних комітетів з нагоди святкування 500-річчя Реформації. На цій нараді побувала і делегація Тернопільського обласного оргкомітету з відзначення річниці Реформації. Актив у країні очолюють 12 євангельських протестантських церков України. Ідеї, проекти та послуги також пропонують і 50 організацій.

IMG 8038

«На наших очах твориться історія. Проведення такої акції в Україні – це можливість для масштабного благовістя. Ми віримо, що духовна реформація – це рушійна сила відродження країни» - підкреслив у своєму виступі керівник проекту Павло Унгурян, депутат Верховної Ради України.

На нараду з’їхалися близько 1000 представників обласних оргкомітетів і представники протестантських союзів та церковних об’єднань. Це була робоча зустріч команд, на якій було презентовано плани та ідеї заходів на 2017 рік.

Робота на 17 рік запланована масштабна, тому з початку року функціонують комітети по напрямках. В ході наради керівники відділів розповідали про вже зроблене, і ділились планами на майбутнє.

IMG 8202

Роман Кравчук, відповідальний за молодіжний відділ, повідомив, що будуть проводитись концерти, тематичні зустрічі, Всеукраїнський велопробіг та інше. Ольга Романенко, презентуючи науково-історичний відділ, сказала, що розробляються курси лекцій про Реформацію для освітніх закладів, готуються ряд наукових конференцій та круглих столів.

Керівником відділу медіа В’ячеславом Дем’яном  було презентовано сайт проекту R500.ua, де вже розміщено багато матеріалів, відео по темі Реформації. Готується потужна медіа-компанія для популяризації ідей Реформації в нашому суспільстві.

IMG 8228

«Наша країна знаходиться в важкій ситуації. Але доручення Христа – нести Євангеліє не змінилось через плин часу. Ніщо, крім Євангелії, не змінить людини і не принесе змін у суспільстві. Ми маємо повінстю використати можливості цього часу», - сказав Михайло Паночко, старший епіскоп Церкви християн віри євангельської (п’ятидесятників) в Україні.

IMG 8055

«Це чудовий час, коли ми можемо зібратися разом і працювати заради спільної мети. Ми робимо свою частину роботи – готуємо «коня на день битви», але все результат від Господа. Наша залежність від Бога, дозволить Духу Святому діяти» - говорив Валерій Степанович Антонюк, Голова Союзу Церков євангельських християн- баптистів.

IMG 8283

Нарада завершилась спільною молитвою. 

IMG 8351

 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити