Молодіжна конференція Тернопіль

В Тернополі відбулася обласна молодіжна конференція церков ЄХБ. Близько 80 молодих людей навчалися як утворювати малі групи.

 

Головним спікером молодіжного спілкування був Олександр Максімов – місіонер в с. Велика Березовиця. Саша говорив, що найважливіше, що потрібно для кожної молодої людини – це відносини з Богом. Мала група є гарним інструментом для духовного зростання молоді. Олександр розповів як утворювати групи, які критерії мають мати групи, яких цілей досягати. Молодь дізналась, що групи поділяються на два типи: євангелізаційні та навчальні.

DSC 0153

Ігор Герман та Макс Антоневич говорили про групи підзвітності для лідерів, які можуть відбуватися у формі молитовних сніданків і мають на меті взаємну підзвітність для духовного зростання.

DSC 0064

Конференція завершилась ток-шоу, на яке запросили лідерів груп Олександра Максімова та Юрія Андрощука. Їм задавали запитання, а вони ділилися своїм досвідом проведення груп.

DSC 0218

Музичне оформлення і прославлення взяли на себе брати та сестри з церкви «Філадельфія» м. Тернополя. На конференції панувала гарна атмосфера радості і піднесення.

В конференції взяли участь молодь з церков: Божа оселя, Філадельфія, Нове життя, Благовіщення, с. Комарівки, Підволочиська, Збаража та Великої Березовиці.

Прес-служба ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити