Різдво з усім світом в Тернополі

Тернопіль приєднався до всеукраїнського флешмобу «Україна та світ святкують Різдво Христове разом». На Театральному майдані в обласному центрі вокальні колективи влаштували справжнє свято. Вони спільно виконали різдвяні пісні разом з представниками інших народів і національностей. Святкуватиме Тернопіль Різдво три дні: від 25-го до 27-го грудня.

IMG 0277

Стартовою акцією святкування Різдва став флешмоб в торговому центрі «Подоляни» 24 грудня, який організувала християнська молодь Тернополя, виконавши відомі українські різдвяні колядки.

«Вперше у Тернополі ми святкуємо Різдво Христове 25-го грудня так масово. Хоча на законодавчому рівні ще конкретних рішень не прийнято, але у багатьох регіонах України вже спостерігається святкування за новим стилем. Традиції просто так не приходять, їх треба запроваджувати. Отже, ми хотіли б запровадити традицію святкування Різдва 25-го грудня», – розповідає організатор флешмобу Іван Гонтар.

Святкування Різдва на майдані перед Драмтеатром було велелюдним і урочистим. Кілька тисяч людей приєдналися до урочистостей. У програмі були колядки у виконанні африканців, які співали українською мовою.

З привітанням до присутніх звернулись представники влади. Степан Барна – Голова Тернопільської ОДА привітав присутніх з Різдвом, та подякував за допомогу воїнам та постраждалим від військових дій на Сході України.

Леонід Бицюра – заступник міського Голови сказав, що сподівається на те, що подібне святкування стане щорічною традицією, вірить і надіється на те, що Господь пошле мир і спокій в Україну.

Сучасна різдвяна театральна постановка перевершила усі сподівання глядачів. У постановці було показано, що народження Христа є актуальним і сьогодні. Світ потребує Спасителя і перебуває в полоні гріха і ненависті. Україна сьогодні, як ніколи, потребує Князя Миру, Який принесе справжній мир не лише у країні, але і в людські серця.

В програмі мали можливість виступити християнські колективи з різних церков Тернополя і області. На майдані панувала радісна і святкова атмосфера. Попереду ще два дні святкування.

Прес-служба ТООЦ ЄХБ 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити