Різдво в Бережанах

В Бережанах уже розпочали святкувати Різдво. 25 грудня відбулося дитяче свято в честь Різдва Христового, а 28 грудня було проведено програму для дітей Бережанського інтернату. Вже традиційно участь в програмі приймають діти. Цьогорічне відзначення Різдва є особливе, бо співпало з Всеукраїнською акцією «Україна і світ святкують Різдво разом».

Святкування розпочали з співу різдвяних пісень-колядок. А далі діти співали, декламували поезію, приймали участь в різдвяних постановках, раділи і тішились народженню Господа.

Пастор Анатолій Якобчук проповідував на текст євангеліста Луки, у якому йдеться про народження Христа. Звернув увагу на уроки Різдва для усіх присутніх:

Різдво - це доказ того, що вся влада належить Богу. Навіть імператор Римської імперії змушений був виконати волю Господню і дати наказ для всієї імперії, щоб Йосип і Марія вирушили в далеку подорож, бо саме у Віфлеємі мав народитися Христос.

Різдво - це доказ того, що безвихідних ситуацій не буває. Для молодого подружжя відсутність місць у будинках, на перший погляд, могло здатися безвихіддю, але Бог дав для них місце, у якому вони народили Месію Христа.

Різдво - це доказ того, що Бог любить усіх людей, незалежно від їхнього статусу і положення. Пастухи мали професію, яка була найменш популярною на той час, пастухами могли бути лише ті, які не відбулися у житті. Але Бог посилає Своє небесне військо саме до тих забутих усіма пастухів.

Різдво - це унікальна можливість для хвали Бога і великої радості. Ангел, сповіщаючи про народження Христа, сказав, що їхня вість – це велика радість для усіх людей. Народження Христа - це воскресла надія, це повні груди оптимізму, це нові можливості і нові стосунки. Це надихає, окрилює і схиляє наше серце у поклонінні перед Творцем.

В кінці програми діти отримали подарунки, в яких були солодощі та іграшки. Перед тим, як розійтися, усі присутні записали привітання від Бережанців нашим друзям і партнерам у служінні.

28 грудня в Бережанській школі-інтернат пройшла Різдвяна дитяча благодійна програма, яку провела молодь з церкви «Божа оселя» м. Тернопіль.

IMG 0355

У приміщені актового залу зібрались більше ніж 120 дітей школи-інтернат, частина дітей є повними сиротам. Різдво для дітей - це завжди багато подарунків. Метою цієї програми було розповісти дітям про подарунок від Бога – Спасителя світу – Ісуса Христа.

IMG 0368

У програмі було багато веселих пісень, різноманітні ігри, театральна постановка і, звичайно, подарунки.

Діти активно приймали участь у конкурсах, виконували завдання, співали, веселились. Хочеться, щоб кожна дитина відчула тепло Божої любові і турботи через жертовне служіння молодих людей.

Ми вдячні Господу за гарних партнерів, які допомогли свято зробити яскравішим і незабутнім. Ми дякуємо місії «Харт» за дитячі подарунки. Дякуємо Кайдан Оксані за організацію цікавої і насиченої програми. Дякуємо усім присутнім за участь у святкуванні Різдва.

Джерело: сайт Церкви "Преображення" м. Бережани http://berejanuchurch.com/ 

 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити