Молодіжна конфернеція Тернопіль

В приміщенні церкви «Божа оселя» відбулася чергова обласна молодіжна конференція. Молодь з різних регіонів області з’їхалась, для того, щоб спільно прославити Господа, збагатитися новими знаннями і досвідом, які можуть пригодитися як у житті, такі і в служінні.

Конференцію розпочав Іван Гонтар – обласний керівник молоді, який привітав усіх присутніх і представив групу прославлення, яка повела усіх в прославленні Господа.

Головними спікерами були Юрій Смакула – другий пастор церкви «Божа оселя» та Едуард Курат – пастор церкви «Філадельфія».

APRScan0166

 Юрій Смакула  був більше модератором, ніж спікером. Усіх присутніх було об’єднано у 8 груп, кожній з них було роздано завдання, яке вони мали обговорити і представити від кожної групи. Молодь спілкувалась про правильне використання часу на основі текстів з книги Приповістей Соломона.

Едуард Курат розповів молоді про п’ять етапів духовного зростання. Він поставив на сцені п’ять стільців на яких посадив молодих людей і на їхньому прикладі розповів про те, яким чином людина, яка далека від церкви, увірувавши в Господа і духовно зростаючи, стає духовно зрілим християнином.

APRScan0261

В кінці конференції Обласний керівник молоді Іван Гонтар провів інтерв’ю зі спікерами. Брати розповіли про свій досвід, труднощі, смішні випадки у житті. Молоді люди слухали затамувавши подих, адже здобутий досвід і пережите є не просто цікавим, але дуже корисним і для сучасної молоді.

Прес-служба ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити