Coffe House

Неділя 12 березня для Бережанців став особливим, у місті відбувся перший молодіжний Coffee House. Для Бережанської молоді було організовано молодіжну вечірку на тему «Час – валюта життя». Організаторами та ведучими були молодь з м. Кременець. Вони привезли з собою музичний колектив, який виконував гарні пісні.

 

Молоді люди мали можливість поспілкуватися, познайомитися, посмакувати печивом, поспівати, разом повеселитися, пограти різноманітні ігри. Головний лейтмотивом усієї вечірки була тема: час. Так як час - це поняття абстрактне, присутнім було запропоновано подумати про час у вигляді цукерок, кожна цукерка представляла один прожитий день.

IMG 2521

Полікарп Циганюк в кінці програми більш детально розповів про важливість вмілого використання часу, особливо молодими людьми. Він звернув увагу на те, що Бог кожній людині дає час для конкретних цілей. Кожній людині потрібно знати для чого вона живе, щоб використати час правильно.

IMG 2463

Програма була цікавою і насиченою. В кінці програми було запропоновано такі вечірки проводити в Бережанах щомісяця. Так що до наступних зустрічей. Далі буде ще цікавіше!

 

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити