В Старому Таражі 17-18 березня на базі церкви ЄХБ м. Почаїв було проведено конференція для служителів за участю Авраама Байбла. Ця конференція була присвячена темі «Як приводити чоловіків до Господа».

Авраам Байбл відомий в Україні служитель, який більше ніж 20 років тому приїхав в Україну з Канади і залишився тут жити. Останні роки його служіння було присвячено розробці стратегій як працювати з чоловіками, щоб вони приходили до Бога.

IMG 2745

Цього разу Авраам не відійшов від своєї стратегії і навчав служителів ТООЦ ЄХБ як працювати з чоловіками. Зокрема Авраам говорив про «благовістя жнив» - тобто благовістя, яке має на меті не просто інформування людей про істини Євангелії, а реальний заклик і відгук на запрошення долучитися до Божого Царства вже і сьогодні. Авраам наголошує, що Господь має таких людей скрізь, вони очікують на запрошення, потрібне правильне бачення тих, хто хоче навертати людей до Бога в Україні.

IMG 2824

В ході навчання Авраамом були наведені статистичні дані, які підтверджують правильність стратегії роботи саме з чоловіками. З його слів, лише 3% дітей, які відвідують християнські програми, можуть привести своїх батьків до Бога. 19%  жінок, які навернулися, можуть допомогти своїм чоловікам прийти до Бога. І 93% чоловіків  можуть привести свою сім’ю до Бога.

IMG 2946

Авраам мотивував присутніх до зміни мислення в підходах до благовістя. «Якщо ви будете робити як і раніше, то результат буде таким же». «Не міняйте нічого і нічого не зміниться!» «Якщо ви хочете мати те, чого раніше не було, потрібно зробити те, чого раніше не робили». «Для того, щоб щось змінитися, потрібно змінитися самому».

IMG 2829

За час навчання брати почули багато різних ідей та думок щодо благовістя і навернення чоловіків. Авраам постійно наголошував, що Євангеліє – це Добрі Новини, потрібно говорити про спасіння, про народження згори, про вічне життя, про неймовірну можливість потрапити в небо. 

Більше фото - переглянути тут

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити