Газета Слово про Слово

У листопаді 2012 року світ побачив перший випуск газети Слово про Слово. У 2017 році газета відзначає п’ятирічний ювілей зі свого заснування.

Чого вдалося досягнути за 5 років?

За п’ять років нам вдалося збільшити тираж газети більше ніж у шість разів: ми розпочинали з 1000 примірників, зараз газета щомісяця друкується тиражом у 6, 5 тисяч примірників.

 

За весь період видання більше ніж 300 тисяч людей мали змогу почитати газету християнського змісту і дізнатися про найголовніші речі: що потрібно для спасіння людини.

Станом на сьогодні газета розповсюджується у 21 областях України. Маємо 67 партнерських церков, які розповсюджують газету на постійній основі кожного місяця.

Через рекламу заочного вивчення Біблії маємо більше 100 людей, які пройшли і проходять різні курси з вивчення Біблії на дому.

З 2013 року газета має свій сайт в мережі інтернет. За весь час існування сайту його відвідало більше ніж 300 тисяч відвідувачів. Один з найпопулярніших запитів на сайті: як повірити в Бога, хто такий Ісус Христос.

Відгуки про нашу газету

"Слово про Слово" - газета, яка сприяє поширенню християнських цінностей. Переконаний, що слово, яке розкриває сутність Божого Слова і мотивує до його вивчення - завжди залишається актуальним.

Бажаю, щоб ця християнська періодика залишалася одним із тих видань, яке допомагає людині краще пізнавати Бога та Його Слово.

Валерій Антонюк - Голова ВСЦ ЄХБ

Газета «Слово про Слово» є дуже хорошим матеріалом для благовістя. Статті актуальні, прості для розуміння, доступні широкій віковій категорії.

Той, хто отримує газету в руки, може знайти багато цікавого та корисного для себе, дізнатись про віру в Бога та утвердитись в ній, знайти відповіді на багато життєвих питань.

Олег Цикра - Голова ТООЦ ЄХБ

Газету "Слово про Слово" почав роздавати колегам по роботі. Потім запитував чи читали і що цікавого для себе зрозуміли. З часом стало зрозуміло хто зацікавлений Божим Словом. Так зав’язувалися розмови про Бога частіше і частіше.

Бог дав ідею розпочати домашню групу з цими та іншими людьми. Протягом року бачив особливі благословення: покаяння та відродження до нового життя.

Едуард Черняк - керівник молоді м. Дубно

З газетою "Слово про Слово" я познайомився на одній з братських конференцій і побачив чудовий інструмент для благовістя. Газету можна поширювати при будь-якій нагоді та можливості.

Формат газети дає людям можливість знайомитися з біблійним вченням, без нав'язування, відчуття конфронтації. Члени церкви роздають газету сусідам, знайомим, на роботі. Сила друкованого Слова - то є сила!

Павло Бандура - пастор церкви м. Долина

Коли мені до рук попав примірник газети "Слово про Слово" я подумав: "Саме такою і має бути газета для благовістя". Красива поліграфія, добре підібраний матеріал на визначену тематику, прості для розуміння і цікаві статті, ще й до того недорого - це і є тими складовими, що привертають увагу людей.

Ми робимо наголос не на кількості розданої літератури, а на тривалості, якісного особистого благовістя, в якому газета "Слово про Слово" є хорошим помічником.

Василь Худяк - пастор церкви смт. Єзупіль

Редакція газети Слово про Слово

Джерело:https://slovoproslovo.info

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити