Молитовний сніданок в Тернополі

В Тернополі відбувся перший молитовний сніданок, в якому прийняли участь очільники християнський конфесій Тернопільщини та представники влади. Євангельських християн-баптистів представляв Олег Цикра - Голова ТООЦ ЄХБ.

 

Молитовний сніданок

Владу представили Міністр Охорони здоров'я Уляна Супрун, Голова ОДА Степан Барна зі своїми заступниками, Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, народні депутати Тарас Юрик, Роман Заставний, Михайло Головко, Олег Барна, Ігор Побер, Тарас Пастух, Микола Люшняк, представники бізнесу, волонтерських та громадських організацій, капелани, ветерани АТО та багато інших відомих людей.

Молитовний сніданок в Тернополі

Тернопіль молитовний сніданок

На молитовному сніданку звучали новорічні і різдвяні привітання. Усі були об'єднані спільною ідеєю: лише з Богом і Його підтримкою ми побудуємо успішну країну та переможемо у війні.

Під час молитовного сніданку молилися за мир в Україні, говорили про буремні події на східному фронті, про єдність, про військових та їхні сім’ї, про роботу волонтерів, про роль церкви у багатьох суспільних процесах, про спільні здобутки та досягнення, а також про майбутнє.

Вже більше 60 років молитовні сніданки проходять в США, давши початок аналогічним зібранням в Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що подібний захід сприяє духовному єднанню та порозумінню політиків, духовності, громадськості і бізнесу з усього світу.

Молитовний сніданок в США – це справжня подія. Вперше він був організований президентом США Дуайтом Ейзенхауером у 1953 році. В Україні також вже кілька років проводять національні молитовні сніданки. Відтепер Тернопільщина й собі перейняла цю традицію.

Читайте також В Бережанах вперше на Тернопільщині відбувся молитовний сніданок

19 Червня в м. Бережани відбувся перший молитовний сніданок на Тернопільщині. Серед учасників - народний депутат України Павло Унгурян, директор департаменту соціального захисту населення ОДА, депутат обласної ради Вадим Боярський, начальник управління охорони здоров'я ОДА Володимир Богайчук. Владу міста представляв Голова РДА Володимир Петровський та секретар міської ради Петро Гончар. В молитовному сніданку взяли участь священнослужителі різних церков і конфесій міста та області.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити