Конференція ознаки церкви

13 січня в приміщені Дому Молитви церкви Благовіщення м. Кременець відбулася обласна конференція церков євангельських християн-баптистів на тему: «Ознаки Христової церкви».

На конференцію з’їхалися з усіх регіонів області, щоб разом побути в спільності і прославити Господа піснею, спілкуванням, проповіддю Слова Божого. Цього разу брати вирішили відкрити тему церкви, адже кожне покоління віруючих має дати відповідь на це у своїх історичних умовах і в своїй культурі.

 

Програма конференції розпочалася з кількох хвалебних пісень у виконанні групи прославлення та хору помісної церкви Благовіщення.

IMG 4792

Олег Цикра – Голова Тернопільського ООЦ ЄХБ звернувся до усіх присутніх з вітальним словом. Він наголосив, що сьогодні вкрай важливо розуміти хто ми і які наші роль і функція тут на землі як церкви.

Далі програма була побудована на проповідях братів, які розкривали різні грані цієї теми. Віктор Пугач – пастор церкви Благовіщення, розповів, що церкви бувають різними і в церквах є різні люди, але потрібно навчитися приймати один одного і об’єднуватися, щоб досягати більшого.

IMG 4904

Микола Богута – пастор церкви с. Комарівка, наголосив на тому, що потрібно будувати церкву і дбати про неї. Він взяв за основу тексти з книги Неємії, у яких йдеться про пожертву і посвяту людей заради спільної мети – відбудову міста Єрусалим.

IMG 5042

Володимир Костишин – пастор церкви Благодать, говорив про ознаки церкви Христової, основуючись на молитві Ісуса за учнів Своїх у Євангелії Івана 17. Правдиву церкву Ісуса Христа мають характеризувати радість, правдивість, місійність, єдність та любов між її членами.

IMG 5168

Окрім проповідей братам з інших церков було надано можливість звернутися з вітальним словом. Також було представлено служіння різних відділів обласного об’єднання. Зокрема представили свою діяльність: місіонерський, молодіжний, інформаційний, соціальний, жіночий і дитячий відділи.

IMG 4856

Подібні конференції у січні для ТООЦ ЄХБ стали вже доброю традицією. Кожного разу вони відбуваються на різні теми, але є те, що їх об’єднує – це любов і радість спільноти, у якій так відчувається Божа любов і відчуття що ти у церкві Христовій, яка складається з різних людей, одночасно перебуває у різних місцях, займається різними служіннями, але разом служить Христу і проповідує Його Євангеліє як може і скільки має сили.

Інформаційний відділ ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити