фестиваль сім'ї

У Підволочиську 20 травня відбувся фестиваль сім’ї на підтримку християнських традиційних сімейних цінностей. Захід розпочався із ходи, у якій близько 300 людей пройшли вулицями міста, з лозунгами на захист і збереження сімейного «вогнища. Фестиваль організовано та проведено місцевими церквами протестантського віровчення.

 

Олександр Мержиєвський, співорганізатор

«Фестиваль сім’ї ми проводимо для того, щоб звернути увагу суспільства, громадськості на сім’ю, притому, що сьогодні в Україні планується прийняття законів, які легалізують одностатеві шлюби. Ми вирішили провести сімейну ходу, де сьогодні мали чудову нагоду пройтися нашим містом у супроводі духового оркестру і сказати людям нашого міста проголосити про те, що сім’я – це є батько, це є мати, це є діти, це є християнська сім’я і ця сім’я – це є міцна країна. І дякуємо Богу за сьогоднішній день, що Він дав можливість нам провести цей гарний захід».

Олег Цикра, Голова обласного об’єднання церков ЄХБ у Тернопільській обл.

«Ми дуже вдячні Богові за те, що Він дозволив сьогодні, разом, з людьми, яким небайдуже те, що відбувається сьогодні в Україні, людьми, які цінують біблійні сімейні цінності, – вийти у Підволочиську і сказати Ми – за біблійну сім’ю, де є тато, де є мама, де є чудові дітки, якими Бог благословляє цю сім’ю. За сім’ю потрібно було боротися завжди. Це інститут, який створив Бог. В сім’ї чоловік і жінка допомагають одне одному, в сім’ї чоловік і жінка виправляють одне одного, допомагають зростати одне одному. Міцна сім’я – міцна країна. Нехай Господь всіх рясно поблагословить».

Федір Новосад, пастор УЦХВЄ м. Підволочиськ

«Є загроза Божим принципам, які Господь заповів із самого початку створення людини, які дав для того, щоб людині було добре, для того, щоби наші сім’ї були благословенні. Але Господь не залишив нас в невіданні, Він дав нам Слово Євангеліє, Він дарував нам свою силу і свій розум, щоби перемагати принципами, які є неважкі для нас. Це – принцип чоловіка і жінки, де чоловік залишається чоловіком, а жінка залишається жінкою і де діти в цій сім’ї благословенні, тому що кожен має відведену свою роль, так як сказав сам Господь».

Хода стартувала з міського автовокзалу, пройшла вулицями: Тернопільська, Данила Галицького, патріарха Мстислава, викликавши чималий інтерес з боку жителів та гостей міста.

Ігор

«Я прийшов на цю ходу і на це свято, тому що підтримую саме християнські цінності і я проти легалізації одностатевих шлюбів, оскільки зараз в державі приймаються різні непотрібні закони, які не в угоду Богу. І ми просто маємо розуміти, що щаслива сім’я і благословенна Богом – тільки та сім’я, де є батько і мати, там, де є діти, там, де радість і сміх. Ми будемо благословенні тільки тоді, коли будемо підтримувати саме християнські цінності».

Оксана

«Я прийшла на цю ходу через те, що підтримую традиційні сімейні цінності, які є в Біблії, які нам Бог заповів, і я хочу, щоб у мене була здорова сім’я».

Анатолій Піжевський

«Бог створив сім’ю і заклав в неї гармонію, красу, звучання. Але ворог людської душі хоче збаламутити, змінити, переробити, щоб не було цієї краси. Від сім’ї залежить чи держава міцна буде, і чи благословіння буде. Тому я тут сьогодні і дуже радий, що люди вболівають за сімейні цінності. Бог створив сім’ю для слави своєї».

Вадим, м. Збараж

«Для мене цей день сьогодні особливий, тому що я розумію, що інститут сім’ї – це важливість в нашій державі, тому що міцна сім’я – це міцна держава. І це свято якраз є на підтримку цього інституту. Потрібно, щоб звідусюди і держава піклувалася про сім’ю, і щоб кожна людина піклувалася про свою сім’ю».

Володимир

«Ці закони, які хочуть прийняти, – щоб не були в нашій країні прийняті, тому що я за збереження сім’ї. Ці закони – ні на користь держави, ні на користь збереження сімей, сімейних цінностей».
Святослав
«Зараз я на святі – за сімейні цінності і я, і моя сім’я протестуємо проти того, щоби були одностатеві шлюби».

Едуард

«Ми – за сімейні цінності, за те, щоб був чоловік, дружина і діти, і здорова сім’я. Тому ми приїхали сюди підтримати ходою, через місто, сімейні цінності».

На заході працювало багато локацій для дітей: малювали на асфальті, робили аквагрим, проводили спортивні ігри. У цей день можна було весело провести час на батутах і поласувати солодкою ватою.

Оля, майстер з аквагриму

«Сьогодні на сімейному святі ми розмальовуємо діток. До нас приходять із своїми побажаннями і ми стараємось максимально якісно і гарно їх розмалювати».

Фестиваль завершився на площі у міському парку, де відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню сім’ї.

Тернопільський Медіа Центр
 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити