ТООЦ ЄХБ

На базі церкви «Благовіщення» м. Кременець відбулася зустріч братів ТООЦ ЄХБ з Заступником Голови ВСЦ ЄХБ Ігорем Бандурою. Зустріч була присвячена взаємному підбадьоренню і вирішенню поточних питань.

Брати з’їхалися з більшості церков області для того, щоб разом поспілкуватися, обговорити нагальні потреби і підбадьорити один одного для подальшого служіння.

 Руслан Мандзюк – заступник Голови ТООЦ ЄХБ поділився думками з послання Павла до Римлян, де він каже, що є рабом Ісуса Христа. Брат Руслан сказав, що бути рабом Ісуса - велика честь, і це важливіше за успіх, за комфорт, бо має вічні наслідки.

IMG 7752

Ближче до обіду брат Ігор Бандура звернувся до присутніх зі словами підбадьорення. Головним з того, що сказав Ігор Олексійович було: що Богу дуже важливе те, що нам здається малим. Бог по особливому звертає увагу на мале. Бог завжди потужно діє через мале, недосконале і слабке.

IMG 7773

Окрім взаємного підбадьорення брати розповіли про ситуацію в церквах, про плани і перспективи. Цього року майже у кожній церкві і групі відбуватимуться хрещення. Було зауважено, що якщо Господь дозволить, то у 2018 році обласне об’єднання зросте на 10 відсотків, а це чи не найбільший показник в Україні. Вважається, що організація жива і розвивається, коли у неї щороку є приріст у 3 відсотки.

На зустрічі був присутній директор Апологетичного центру Іван Кундеренко. Він розповів про сучасні небезпечні рухи, які агресивно проводять роботу з протестантським середовищем. Зокрема, це місія «Доброї вістки» на чолі з Оксу Паком, вони проводять семінари на тему: «Таємниця прощення гріхів», у яких заявляють, що віруючі люди не грішать, а просто мають погані звички. Небезпека полягає у тому, що вони претендують на саме правильне розуміння Писання, виключають при тому, що ще хтось може його правильно розуміти.

IMG 7781AXAx

Кульмінацією спілкування звичайно був обід зі свіжоприготовленими шашликами і запеченою на великій сковороді картоплею. І цей час брати використали для неформального спілкування.

IMG 7814

Станом на сьогодні у ТООЦ ЄХБ є 13 церков і 8 груп, які незабаром офіційно можуть стати церквами. Нас мало, але у Божих очах ми важливі і не забуті.

IMG 7912

Прес-служба ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити