Нерія Арабов

В суботу, 30 червня в церкві "Благовіщення" в м. Кременець відбувся семінар Нерії Арабова «Єврейські основи християнства: Як знати рівновагу і не впасти у крайнощі».

 

Послухати про єврейські витоки віри зібралося майже 100 чоловік з різних міст і навіть областей України. Приводом став візит Нерії Арабова, головного промовця семінару.

Нерія Арабов

Нерія Арабов народився у традиційній сім’ї бухарських євреїв в Узбекистані, після переїзду в Ізраїль, він зрозумів, що був релігійним, але не віруючим. Зараз Нерія, незважаючи на хворобу, намагається провідувати, що саме Ісус є Месією (Христом).  Нерія є пасторм церкви у передмісті Тель-Авіву, в районі Бат Ям.

Спікер розтлумачив значення єврейських свят у світлі Євангелії Ісуса Христа. Слухачі мали змогу дізнатися цікавої та нової інформації про культуру, обставини, традицію святкування суботи, Пасхи, П’ятидесятниці, Свята Опрісноків, Свята Судного дня, Свята Кучок. У своєму виступі він розкрив пророчу перспективу свят, які Господь звелів відзначати Ізраїлю і показав, як вони чітко виконалися в Особі Ісуса Христа. Але є і ті, які чекають свого виконання у майбутньому, зокрема йдеться про Прихід Ісуса і встановлення Месіанського Царства на Землі.

«Дуже часто ми, християни, або ігноруємо єврейське походження нашої віри, або починаємо вживати слова із івриту коли треба і не треба. Я дуже радий, що на базі нашій церкві пройшла бесіда із братом Нерія, завдяки цьому брати і сестри почули про значення суботи, посту та свят і дізналися, що все вказує на Христа, навіть дірочки в маці» – ділиться враженнями Віктор Пугач – пастор церкви «Благовіщення» м. Кременець.

Натхненником і організатором приїзду Нерії Арабова на Тернопільщину був Іван Кундеренко - Служитель церкви "Благовіщення" в місті Кременець, "Керівник Центру Апологетичних Досліджень.

"Для багатьох християн Старий Завіт - це незрозумілі сторінки Писання, проте воскреслий Христос сказав, що Писання свідчать про Нього. На семінарі слухачі могли дізнатися, що багато пророцтв були виконані навколо свят, які Ізраїль святкує, але не бачить в них Бога. Це був чудовий час занурення у Писання, де брати і сестри дізналися навіть про справжнє значення суботи" – розповідає Іван Кундеренко.

Присутні висловили бажання, щоб подібні семінари продовжилися і в майбутньому. Є чимало питань, які було б добре розглянути, і в брата Нерії є чимало інформації, щоб нею поділитися. Тож, до наступних зустрічей.

Анатолій Якобчук

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити