Неділя 9 червня 2019 року для церкви «Примирення» міста Тернополя стало знаменним і довгоочікуваним, воно увійде в історію церкви. В цей день відбулося посвячення на пасторське служіння брата Олександра Максимова.


Олександр впродовж останніх п’яти років працював над організацією нової церкви. Починав своє служіння, як керівник молоді у Рівненській церкві «Благодать», потім по Божому поклику ще з двома сімями переїхали на Тернопільщину. Разом з дружиною Іванною трудяться у благовісті та виховують двох донечок.


Віктор Пугач (старший пресвітер по Тернопільській області) був ведучим урочистого зібрання, говорив про власний досвід пастирського служіння.


Любомир Турчак, пастор церкви «Дім Божий» м. Рівного та духовний наставник Олександра звернувся до всієї церкви з нагадуванням про послух пасторам, про те, щоб брати і сестри постійно молилися за служителів.


Ігор Бандура (перший заступник Голови ВСЦ ЄХБ ) говорив про значення рукопокладення, про обов'язки пастора і про якості, якими він повинен володіти, а найголовніше, щоб Христос був центром  у житті в усіх сферах.


Перед тим як зробити священнодійство, він попередив сім’ю Максимових про величезну відповідальність, яку вони беруть на себе. Потім Олександр в трепеті схилив коліна перед Богом, засвідчивши про глибоку повагу до Господа і подякував за ввірену працю в Церкві Христовій!


Церква та гості привітали сім’ю словами підтримки та різними подарунками. Після офіційної частини брати і сестри продовжували щире спілкування за святковим столом

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити