ТООЦ ЄХБ

Братство Тернопільського обласного об’єднання церков ЄХБ мало теплу зустріч з гостями з Великобританії Полом Х’юзом, Денісом та заступником Голови ВСЦ ЄХБ Ігорем Бандурою у мальовничому місці на базі «Бабина Стодола» в Кременецькому районі.

Зустріч відбувалася 31 січня - 1 лютого. Брати мали змогу послухати корисні і практичні поради щодо служіння від пастора Пола Х’юза. Він поділився своїм досвідом служіння в Англії, коли був пастором у трьох церквах і кожного разу, приступаючи до служіння, церкви дуже швидко зростали.

Головним секретом благословення брат Пол бачить у смиренності і готовності переносити незручності і страждання заради справи Божої.

Протягом цієї зустрічі брати Тернопільського об’єднання отримали практичні уроки, які можуть стати в нагоді і в служінні у помісних церквах. Зокрема, дуже цікавою була тема про те, що потрібно церкві для зростання. Пастору потрібно вести збалансоване служіння, займатися проповіддю, адмініструванням, підготовкою лідерів.

«Дуже сподобалося навчання. Нам передавалися прості, але досить практичні методи для розвитку церковної команди. По-особливому цінним було те, що англійський пастор Пол є практиком з величезним досвідом праці в церквах різних за розміром та віком. Надихаючою була і атмосфера братерської єдності. Не менш приємно було що з нами знаходився перший заступник голови союзу Бандура Ігор Олексійович. Дуже вдячний нашому голові обласного об'єднання за створення чудового майданчика для зросту братів у єдності та лідерстві» - ділиться враженнями Руслан Мандзюк, пастор церкви м. Почаїв.

Крім гарного навчання у братів була можливість поспілкуватися один з одним, побувати у бані, добре вимокнути у чані, посмакувати смачними шашликами.

Сподіваємося, що надалі стосунки Тернопільського обласного об’єднання церков ЄХБ з церквами Британії будуть зміцнюватися і перетворюватися в цікаві і конкретні проекти, які допоможуть зміцнити наші церкви та досягати людей Євангелієм.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити