В неділю 11 січня в Бережанській церкві «Преображення» відбулося Різдвяне свято за участю дітей. Повідомляєсайт церкви "Преображення". Вперше програму готували місцевими силами. Всю організацію свята взяла на себе Кайдан Оксана. На святкове богослужіння прийшли більше ніж 50 дорослих і біля 70 дітей.

IMG 7245

Програма складалась з трьох блоків. Спочатку всі заспівали кілька колядок, а потім почали приймати участь діти, які підготували багато різноманітних декламацій, сценок та пісень. Анатолій Якобчук поділився біблійною історією, яка була представлена як розповідь про три листівки. Головний зміст історії полягав у розповіді про благовіщення, про народження Христа та про те, що Бог є любов.

IMG 7203

Присутні уважно слухали і раділи від участі дітей. Дуже швидко збіг час, але всі з нетерпінням чекали на Різдвяні подарунки. Ми щиро дякуємо благодійникам, які долучилися до того, щоб дітки отримали подарунки.

IMG 7235

Як підсумок, хочеться сказати, що Різдво - це не просто народні звичаї і традиції, Різдво - це прихід Спасителя до кожного, хто розуміє, що гине в гріхах. І, як не дивно, діти перші відгукуються на заклик до щирої віри в Господа Ісуса Христа.

Підготував Анатолій Якобчук

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити