Сім’я є важливою одиницею у Божій справі. Невипадково противник уразив людство, спокусивши його до гріха, саме через сім’ю. Міцна і здорова церква складається з міцних і здорових сімей. Помічати розлади між чоловіками і дружинами, недоліки у вихованні їх дітей не є завданням церкви. Вона має брати на себе відповідальність представити Божий взірець побудови сім’ї і допомогти у здобутті необхідного вміння досягати відповідності йому.

1 IMG 5000

Саме таке розуміння і спонукало молодь церкви «Божа оселя», що в Тернополі, послужити сімейним парам громади і наближеним до неї. Із служителями церкви було узгоджено розпочати серію сімейних зустрічей «Незабутній час удвох», які б сприяли зміцненню подружніх стосунків.

IMG 5002

Перша з них відбулася в день закоханих —14 лютого. Це був справжній сюрприз для близько півтора десятка подружніх пар. Адже вони потрапили в кількагодинну романтичну атмосферу, якої багатьом з них, мабуть, раніше ще ніхто не створював.

IMG 5003

Зал був зі смаком підготовлений до теплого і затишного спілкування. Подружжя могли розміститися за столиками при свічках. Під час частування солодощами молодь люб'язно пропонувала каву або чай. Чоловіки і дружини мали чудову можливість поспілкуватися удвох та з іншими сім'ями.

IMG 5004

Ведучі Іван та Оля Гонтари сприяли тому, щоб пари відчували себе відкритими у спілкуванні та ділилися цікавими моментами свого подружнього життя. Разом з іншими молодими людьми вони проводили цікаві ігри та конкурси.

IMG 5063

Частину зустрічі було присвячено серйозним роздумам над Божим Словом. Пастор церкви Богдан Бінцаровський вказав на важливість усвідомлення учасниками, з якою готовністю на подальших сімейних зустрічах вони пізнаватимуть і втілюватимуть в життя Божий задум щодо шлюбу. Це залежить від того, як кожен сприймає свій шлюб: як тягар чи як благословіння від Господа. Оскільки Бог «спарував» (Мт. 19:5), кожен має розглядати свою подружню пару як об'єкт Його благих намірів благословити її, в першу чергу — єдністю і взаємним доповненням.

IMG 5069

Учасники зустрічі дякували Господу за справді незабутній час і зверталися до Нього з проханням запалити в них бажання пізнавати Його задум щодо шлюбу і дати сил, необхідних для його втілення.

Приємною несподіванкою для жінок був подарунок, який наприкінці зустрічі чекав кожну з них від своїх коханих.

Будемо сподіватися, що Господь збереже нас у мирі й дарує ще не один такий романтичний вечір для зміцнення наших сімей!

Богдан Бінцаровський

 Фото Олександри Огоновської

.
 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити