Приємну несподіванку організували сестри з Тернопільської церкви «Божа оселя» для Олени Якобчук з м. Бережани. Олена - дружина місіонера в м. Бережани Якобчука Анатолія. Подружжя чекає на народження дитини. Разом з місцевими сестри зробили свято Дитини для Олени. Воно готувалося таємно, так щоб для Олени це все стало приємним сюрпризом. Повідомляє сайт церкви "Преображення".

IMG 7476

 

Вибраний час і день був найбільш вдалим для цього. Гості приїхали у той момент, коли ще відбувалося недільне богослужіння в помісній церкві. Коли додому повернулися господарі, в квартирі усе вже майже було готове.

За кілька хвилин було запрошено Олену. Побачене не просто здивувало, а розчулило, адже усе сяяло любов'ю і християнською турботою.

Сестри, окрім того, що гарно прикрасили кімнату, накрили стіл, привезли купу подарунків, ще й організували гарну програму для жінок.

IMG 7456

Цей час був гарним приємним святом для Олени, але не тільки для неї. Кожна присутня жінка мала можливість поспілкуватися, послухати свідчення Божої роботи у житті інших, відчути гарну атмосферу свята.

IMG 7499

Хоч і традиція «Бебі шауеру» не українська, а привезена з-за океану, - це гарна традиція, яку потрібно практикувати людям на радість, а Богу на славу.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити